2726

خداااایی دمت گرم بانو عزیز.....خدااایی عجب دوربین مخفی بودااا     اون گریمی که این دخترو کردن و اون لنزی که توی چشمای دختره گذاشتن من بودم سکته کرده بودم خدااایییی خیلییی ناجوره فرض کنید توی خونه اتون شب که چراغو خاموش میکنید این یه دفعه ای توی اتاق با همچین چهره ای منتظرتون باشه     

هنوز زنده ام و نفس میکشم!
چرااا بد؟؟؟      

شوخی کردم ناراحت نشی فقط یه چیزی من عاشق پروفایلت شدم شمارشو بده 😂😂😂😂

خیلیام هستن از مغز فلجن ولی از کمر به پایین فعالیت گسترده ای دارن🔫😐😹✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوخی کردم ناراحت نشی فقط یه چیزی من عاشق پروفایلت شدم شمارشو بده 😂😂😂😂

نه بابا ما پسرا جنبه داریم مثل بعضی دخترا نیستیم که سلام میکنیم بهشون هوا برشون میداره     اسمش frogpuppet هست انقدر قورباغه ی نازیه     

2728
نه بابا ما پسرا جنبه داریم مثل بعضی دخترا نیستیم که سلام میکنیم بهشون هوا برشون میداره   &nb ...

اصلا دل منو با خودش برد بعدشم خیلی غیر مستقیم به ما گفتی لوس 😕ایا چوب را از افق در حلقت جای دهم ؟😂

تازه علاوه بر اینجور چیزا حرفم میتونم بزنم اونم مثل بلبل    

صداتم که عین کلاغه اصلا همه جوره خوبه😂

اصلا دل منو با خودش برد بعدشم خیلی غیر مستقیم به ما گفتی لوس 😕ایا چوب را از افق در حلقت جای دهم ؟😂

اتفاقا پروفایلمو گذاشتم تا دل همه ی اینجارو ببره(ببخشید زیادی منبع اعتماد به سقفم میدونم)........وااااقعاا لوسین دیه حالا ما با ذکر مثال گفتیم     عه چراا؟؟ من پسر به این خوبی؟ آزارم به موریانه هم تاحالا نرسیده     

اتفاقا پروفایلمو گذاشتم تا دل همه ی اینجارو ببره(ببخشید زیادی منبع اعتماد به سقفم میدونم)........واا ...

اصلا اعتماد به نفس پیش تو خجالت می کشه😂اگه قیافت مثل عکس پروفایلت باشه که اصلا دیگه نصف جمعیت ایران می میرن برات😂چون همه ی موریانه ها تا تورو می بینن سکته می کنن😂😂

اصلا اعتماد به نفس پیش تو خجالت می کشه😂اگه قیافت مثل عکس پروفایلت باشه که اصلا دیگه نصف جمعیت ایران ...

قیافه ام که نه ولی شخصیتم مثل اونه    ......اینجوریییی نگووو جون عزیزت من منبع اعتماد به فضاهم یکم دیگه تعریف کنی دیگه کارم به جایی میرسه که شرمم میشه باهات چت کنم     (به ما نمیخوری داداچ)

توووووووووووووو صداااامو از کجا آخه شنیدی؟؟؟     اتفاقا صدام مثل غرش شیر نر میمونه &n ...

الکیـــــــــ ! دفعه قبل که صدات شبیه خروس ماده بود😂😂😂

قیافه ام که نه ولی شخصیتم مثل اونه     ......اینجوریییی نگووو جون عزیزت من منبع اعتماد ...

اخ جون شرمش شد😂

الکیـــــــــ ! دفعه قبل که صدات شبیه خروس ماده بود😂😂😂

زیادی فکر کنم خروس دوست داری همه رو اندازه ی خودت میبینی     درضمن سوتی قرنو دادی خروس که ماده نمیشه     ولی با ارفاق چون اینقدر اصرار میکنی صدای خروس نر برای تو     

زیادی فکر کنم خروس دوست داری همه رو اندازه ی خودت میبینی     درضمن سوتی قرنو دادی خروس ...

از دستی گفتم خروس ماده می خواستم مسخرت کنم

اخ جون شرمش شد😂

بععععلهههه ابهتم داره میره زیرسوال یه شیر....شیریه واسه خودش مثل خروس که نیست......این خروسه که میخوره یکم جاشو تمیز میکنه صبح زود هم مزاحم همه میشه....من شیریم واسه خودم....سلطانیم واسه خودم....بعععلهههه اینجوریاست     

2706