1345
1341

میخوام قرص لاغری سفارش بدم به نظرتون میشه اعتماد کرد یا تقلبی !

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من میتونم تا عید مانکن بشم 😍                                شروع 98/6/22                                                   وزن فعلی =74                                                        وزن هدف تا عید62                                                  {{باردار نیستم تیکر هدف هست}}                        

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1350

نه عزیزم اصلا سفارش نده ممکنه عوارضی داشته باشه که اصلا تو تبلیغات نمیگن

موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می‌شود،همان هایی هستند که توسط افراد عجول رها شده اند!!!

نه اصلا ببین من ی چیزی شنیدم نمیدونم راسته یا نه دوستم میگفت ک تو اینا از این ماده های وابستگی میریزن

بعد وابسته ک شدی مجبوری هی بخری

به ریسکش نمی ارزه اصلا

من درباره تو با کسی صحبت نکردم اما تو از چشمانم سرازیر میشوی...
1376
1226

ترجیح میدم دمنوش نیوشا سفارش بدم

هیچ کدوم کاری نمیکنن

حداقل اگه نیوشارو بخرم ی دمنوش خوردم😂

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟
نه بابا الکیه من دوسال پیش از پیج تو اینستا گرفتم حرف نداشت ده کیلو با یک دوره کم کردم الآنم که ...

تو چند ماه کم کردی ؟

الان قیمتش چقدره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من میتونم تا عید مانکن بشم 😍                                شروع 98/6/22                                                   وزن فعلی =74                                                        وزن هدف تا عید62                                                  {{باردار نیستم تیکر هدف هست}}                        
ترجیح میدم دمنوش نیوشا سفارش بدم هیچ کدوم کاری نمیکنن حداقل اگه نیوشارو بخرم ی دمنوش خوردم😂

من پک نیوشا دو دوره گرفتم اصلا تاثیری نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1364