2410
2553
عنوان

مراسم خواهرشوهرم

1699 بازدید | 107 پست

خواهرشوهرم چند روز دیگه میخواد واسه به دنیا اومدن دخترش جشن بگیره قرار بود مهمونی مفصل بگیره من رفتم کلی هزینه لباس دادم خریدم واسه مراسمش

اما الان دخترش زردی داره بیمارستانه خودش هم اوصاعش خراب از لحاظ جسمی و بخیه و اینا قرار شده یه مهمونی زنونه بگیره واسه وعده ناهار 200 تا اینا هم مهمون داره به نظرتون چه لباسی مناسب اینطور مجلسیه 

بگم خانواده شوهرم کلا لباس های باز و اینا میپوشن تو مجلش اما خانواده شوهر خواهرشوهرم همه مذهبی هستن و پوشیده لباس میپوشن الان من موندم چطور لباس بپوشم میترسم لباس باز بپوشم جلوخانواده شوهر خواهرشوهرم بد بشه

میترسم لباس پوشیده بپوشم جلو خانواده همسرم منظورم زن عمو و عروس عمو خاله بد بشه 

چی کنم گیر افتادما😫😫😫

گذشتن از تو آسون نیس....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تومجلس زنونه هرچی میخوای بپوش

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2720
2714

حالا اينو ولش كن، مگه دخترشو عروس كرده؟! خب زاييده ديگه. به قول مامان بزرگ من همه اين كلاه به سرا رو مادر زاييده. اين اداها چيه؟!

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي

چیزی که دوست داری بپوش به بقیه چیکار داری تو

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706