2737
2734

سلام خواهش میکنم کمکم کنید ،دوتا پسر دارم ۵ و ۳ ساله 

توی جمع بچه های من دوس دارن بازی کنن شیطونی کنن مثل بقیه بچه ها،اما از بچه های دیگه کتک میخورن

بچه های خواهرم و داداشم امشب هزار جور بلا سر این دوتا اوردن،اخر سر پسر داداشم با مشت و لگد زدش بخاطر اسباب بازی ،اسباب بازی که مال پسرم بود منم وحشتناک سر پسر داداشم داد زدم احساس کردم مامانش بدجور ناراحت شد اخه شب که داداشم اومد بهش گفت چرا اینقدر ناراحتی،بخدا قصد نداشتم سر پسر داداشم داد بزنم اما بچمو داشت میکشت،

توی جمع که کار بدی انجام میدن میندازن گردن پسر بزرگم ،اونم تا میاد توضیح بده همه داد میزنن سرش ،بچم لکنت میگیره منم بخاطر اینکه کسی ناراحت نشه چیزی نمیگم اخه پسرم اروم حرف میزنه اونا هم تا اخر به حرفش گوش نمیدن 

خلاصه اسمش بد در رفته که شیطونه ،اما ملاحظه میکنه و کتک میخوره 

من مادر بدی هستم هیچ جوری نمیتونم راه درست رو به بچم یاد بدم ،اگه بهش بگم توام بزن میره بلند میگه مامانم گفته بزن

عاشق صداقت پسرت شدم😂😂😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همیشه همه جا از بچه ات دفاع کن، حتی اگه اشتباه کرد تو جمع اصلا بهش تذکر نده، بگو تو خونه باهات بلند حرف بزنه داد بزنه. حتما ثبت نامش کن کاراته یا ژیمناستیک اونجا مجبوره داد بزنه و اضطرابش میاد پایین. 

همیشه همه جا از بچه ات دفاع کن، حتی اگه اشتباه کرد تو جمع اصلا بهش تذکر نده، بگو تو خونه باهات بلند ...

همش مدام کار خوب و بد رو یادش میدم اونم احساس میکنه نباید عکس العمل نشون بده،امشب بلند سر پسر داداشم که بی تربیتی کرد و حمله کرد به پسرم و زدش ،داد زدم اما مامانش ناراحت شد

2738
میدونی هزینش چنده ،و کجا باید برم

هزینه ش بستگی داره به اینکه تو چه شهر و استانی زندگی کنی

اینکه کجا باید بری پیش روانشناس و مشاور های شهرتون

یه مشاوره تلفنی هست اونم خوبه

شماره ش اینه؛  ۱۴۸۰ 

بهش یاد بده ک از حق خودش دفاع کنه. مثلا اگه کسی زدش اومد ب تو گفت بگو من کاری ندارم خودت برو بزنش. یا بهش یاد بده سلام و احوالپرسی کنه بازی های اروم کنه. اسمش از رو زبونا میپفته

2706