2726
عنوان

اخرین سونو بارداری هفته چندمه؟؟؟

27900 بازدید | 28 پست

سلام خانوما سونو بارداری نوشته سلامت جنین و چسبندگی جفت بهم گفت تا سی وچهارهفته باید بدی واخریه..شماهم همینطور بوده یا بازم سونو دادین تا زایمان؟؟؟

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببخشید من الان 28هفته ام و برام سونو نوشته دیروز دکترم و گفت ک آخرین روز ک میخای بیای مطب برم بدم یعنی میشه توی31هفته حالا دلیلش چيه؟و شماهم این تایم سونو دادیند!؟؟من از 19هفتگی ک انومالی بود تالا سونو ندادم

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش
ببخشید من الان 28هفته ام و برام سونو نوشته دیروز دکترم و گفت ک آخرین روز ک میخای بیای مطب برم بدم یع ...

اره من سی هفته دادم واسه وزن بچه ونوع قرارگیریش ومیزان مایع کیسه اب هست

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
اره من سی هفته دادم واسه وزن بچه ونوع قرارگیریش ومیزان مایع کیسه اب هست

ببخشید ۳۰ هفته حجم مایع چقدر بود

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
دیگه ندادی؟الان چندهفته ای؟

نه دیگه هفته پیشم که ۳۶ هفته بودم ویزیت شدم دیگه سونو جدید ننوشت. الان ۳۷ هفته ام

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
11

وای من گف ۲۴ و زیاده    حالا چارشنبه قراره برم سونو از معده و مری نینی   

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2706