2733
2734

توروخدا براش حمد بخونید

خودم خییییلی میخونم ولی شما هم با دل پاکتون بخونید شاید خدا از زبون یکیتون شنید و قبول کرد

هرکی خوند لایک کنه تاپیکو قربونتون برم

دعا کنید حالش بهتر بشه

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانمی برای شفا خوندن سوره حمد معجزه آساست. من بیمار کمایی داشتم و حتی ضریب هوشیاریش به 1 رسیده بود و خدا رو شکر به هوش اومد. شما زیاد سوره حمد بخونید مثلا روزی 300 بار و به اطرافیانتون هم بگید برای شما سوره حمد زیاد بخونن. در گروه های مذهبی درخواست سوره حمد بدید و در چله های سوره حمد شرکت کنید.

نذر به نیت یکی از امامان کنید مثلا شله زرد یا حلوا یا خرما یا سمنو یا یک نوع غذا که تهیه اش برای شما مشقت نداره اما در حجم زیاد که بین همسایه گانتون پخش کنید.

اگه تل دارید به این آی دی پیام بدید تا این گروه ها رو بهتون بدم. آی دی من elahehza

2731

عزیزم مشکلش چیه ؟؟؟

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
خانمی برای شفا خوندن سوره حمد معجزه آساست. من بیمار کمایی داشتم و حتی ضریب هوشیاریش به 1 رسیده بود و ...

کدوم ایدی

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
عزیزم مشکلش چیه ؟؟؟

تو ای سی یو هستن علائم حیاتیش پایینه

دعا کنید براش😔😔

2738
تو ای سی یو هستن علائم حیاتیش پایینه دعا کنید براش😔😔

انشالله که سلامت بشن هرچی خدا بخواد عزیزدلم 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

منم‌یه پسرخالم جوون بود حالش خیلی بد بود تصادف بدی کرد یک ماه تو کما بود ولی خداروشکر به هوش امد امیدوارم بیمار شما هم زودتر شفا پیدا کنه به حق امام علی 

منم‌یه پسرخالم جوون بود حالش خیلی بد بود تصادف بدی کرد یک ماه تو کما بود ولی خداروشکر به هوش امد امی ...

قربونت برم

خدا از دهنت بشنوه

قربونت برم خدا از دهنت بشنوه

خدانکنه گلم کدوم شهر هستین ؟ تهران که دکتراش خوبن اگه تهرانید 

خدانکنه گلم کدوم شهر هستین ؟ تهران که دکتراش خوبن اگه تهرانید 

خیر متاسفانه تهران نیستیم

چون تصادفی هم بود باید زود میرسوندن بیمارستان نمیشد بیاری تهران 

2706