2726
عنوان

کاش به مامانم نمیگفتم لعنت بمن😭😭

2430 بازدید | 57 پست

امروز بعد 8ماه زندگی و سکوت و هیچی نگفتن به مامانم همه چیزو گفتم از خیانت های همسرم و رفتاراش قصد نداشتم بگم نمیدونم چی شد گفتم میخواستم اول به بابام بگم لعنت بمن کاش نمیگفتم همش ناراحته و داره حرص میخوره بغض هم کرده کاش بمیرم اینقد عذابشون ندم لعنت بمن با این انتخابم و با این زندگیم مگه چه گناهی کردمم که اینجای زندگیم اخه خدایا گناهم چی بود واقعا خسته ام تموم کن این زندگی کوفتی و لعنتی رو 😳😳😳

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

اگه بچه نداری خوب کردی گفتی زودتر طلاق بگیر راحت شو 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

طفلک مامانمم میگفت منکه از اول مخالف بودم رفتیم خونشون یا پاگشات کردن اومدم کلی با بابات دعوا کردم خودت گفتی خوبه ولی من خر از کجا میدونستم اخه الهی بمیرم و غصه مامانمو نبینم

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
اگه بچه نداری خوب کردی گفتی زودتر طلاق بگیر راحت شو 

بچه ندارم تو فکر جدایی هم هستم ولی اول میخواستم به بابام بگم ولی نمیدونم چرا به مامانم گفتم اح کاش نمیگفتم

به نظر من کار خوبی کردی گفتی کاش از اول گفته بودی یکی کمکت میکرد با نگفتن و تو داری هیچی حل نمیشه طرف پرو ترم میشه امیدوارم هر چی به صلاحته رقم بخوره برات

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
یه جمله ای هست ک میگه  هیچوقت غصه هاتون رو ب مادرتون نگید چون اگه بدترین نارحتی رو هم داشته با ...

همون میگفت همه چندتا دختر دارن همه خوشبختن من فقط تو رو دارم از غصهه تو مردم 😭😭

بچه ندارم تو فکر جدایی هم هستم ولی اول میخواستم به بابام بگم ولی نمیدونم چرا به مامانم گفتم اح کاش ن ...

اخرش میفهمید که حالا غصه نخور تو بگو مامان جهنم خوبه بچه ندارم ازش دلداریش بده

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
2706