2737
2734
عنوان

شوهردروغگو

187 بازدید | 9 پست

شوهرم خیلی منو میپیچونه ودروغ میگه

مثلا میگه میرم فلان جا ی کاری دارم حالامنم میدونم نهایت ۳ ساعت کارش اونجا طول بکشه بااحتساب ترافیک وهمه چی بعد میبینی ازصبح میره تاغروب

حالا کجا میره؟یامیره خونه مادرش یاخواهراش کاراشونو میکنه

چون میدونه بگه کفری میشم نمیگه

حقم دارم کفری شم چون تواوج سختیامون هیچ جوره پشتمون نبودن الان حرص میخورم شوهرم اون روزا روفراموش کرده خودشو جرمیده واسه اونا و بمن دروغ میگه

کسی ک خودش اون دوران شاکی بود ازشون الان ک وضعیتمون بهتره بمن میگه توبدذاتی پدرومادرمن چیکارشون کنم هرچی باشن 

حالادوتادگ برادر شوهردارم اصلابراشون مهم نیس ایناچیکارمیکنن شوهرمنم کوچیکس

حالا مادرشوهرم اتیش انداخت ب جون بقیه ک باید زمینمونو بسازیم الان من عزا گرفتم دگ همه ی بدبختیاباشوهرمه 

شوهرم ک دست برنمیداره ازاین کاراش واسه ارامش خودم چیکارکنم؟

توروجدت لایکم نکن مرسی

پس خیلی صریح وبا قاطعیت بشین خط ونشوناتو بکش

فلان ساعت باید خونه باشی

هرجا کار داشتم باید بیای دنبالم

وغیره وغیره

خدای من رفیقمه تنها غمخوارمه ارامشمو مدیون حضور پررنگشم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از دست این شوهراااای خرمون اه..نصف تاپیکا راجب شوهرای نفهمه خدا نسلشونو منقرض کنه

اولاب روی خودم نمیاوردم بخودمم دروغ میگفتم ولی واقعاخسته شدم افسردگی گرفتم

توروجدت لایکم نکن مرسی
2731

خوب بذار به خانوادش کمک کنه چه اشکالی داره

یک لحظه فکر کن ببین اگه در آینده پسرت یواشکی و دور از چشم زنش و با ترس و لرز بهت کمک کنه چه حالی میشی؟ 

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
خوب بذار به خانوادش کمک کنه چه اشکالی داره یک لحظه فکر کن ببین اگه در آینده پسرت یواشکی و دور از چش ...

ازاین ناراحت میشم ک همین الان بمیریم تیکه تیکه شیم واسه اونااهمیت نداره

توروجدت لایکم نکن مرسی

الانم فرداباز جایی کاراداری داره میگه ازصبح طول میکشه تاغروب منم میدونم دروغ میگه دگ گفتم منم میام گفت لازم نکرده منم بخوام برم خونه بابام میرم 

توروجدت لایکم نکن مرسی
ازاین ناراحت میشم ک همین الان بمیریم تیکه تیکه شیم واسه اونااهمیت نداره

آخه مگه میشه؟ از کجا این قدر مطمئنی؟ 

فکر و خیال الکی نکن اعصاب خودت و شوهرت را هم خراب نکن، آدم با هزار زحمت بچه بزرگ میکنه عصای دستش باشه نه اینکه تنهاش بذاره

بالاخره ما هم یک روز پیر و محتاج بچه هامون میشیم بذار حداقل بچه ات از پدرش کمک و احترام به والدین را یاد بگیره

2738
آخه مگه میشه؟ از این قدر مطمئنی؟  فکر و خیال الکی نکن اعصاب خودت و شوهرت را هم خراب نکن، آدم ب ...

چون سختیامونو گذروندیم دیدم ک اینا هیچ کاری نکردن دریغ ازیک تماس

توروجدت لایکم نکن مرسی
چون سختیامونو گذروندیم دیدم ک اینا هیچ کاری نکردن دریغ ازیک تماس

من که خودم توقع مو تو زندگی از آدمها به صفر رسوندم، از هیچ کسی انتظار کمک ندارم ولی تا جایی که بتونم به دیگران کمک میکنم حالا یا خانواده شوهر باشه یا دوست باشه یا... من معتقدم اگه به دیگران کمک کنم خدا هم به وقتش تنهام نمیذاره