2733
2734

مامانم

خواهرم

داداشم 

بابام 

مادر شوهرم

خواهر شوهرم

جاری

هیییییچ کس

همه ی دنیا سجده گاهشون شده منافع خودشون و پول و...من هیچ کسو نمیخوام...یه مقدار هنوز مامانمو دوست دارم اما بقیه رو واقعا نه...کسی هست مثل من باشه؟

اگه هست چرا؟

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

همسایه هام از خواهرم بیشتر برای من خوب بودن بیشتر

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من بودم اما تا وقتی که ی مشکلی برات پیش نیاد متوجه نمیشی که تنها کسایی که کنارت می مونن همینان که داری میگی

الهی که هیچ وقت سایشون از سرت کم نشه که اون موقعس که میفهمی چقدر وجودشون واجبه

2738
خب شاید ایراد از خودته که حوصلشونو نداری.گلم احساس میکنم افسردگی گرفتی

نه من خیلی حوصلشونو دارم اما.اونا حوصله ی منو ندارن کاش مثل اون فیلمه بوی باران منم یه خواهر مثل ترانه داشتم اینقدر دوسم داشت 

البته اگه بخوای فک کنی..میبینی که مشکل همه الان وضع مالیه بده...همه گرفتارن..نمیرسن به زندگیه خودشون..برای همینه کسی دیگه به دل کسی نیست چون خودشون هزار تا مشکل و بدبختی دارن..عزیزم از خدا بخواه که برات بخواد

من بودم اما تا وقتی که ی مشکلی برات پیش نیاد متوجه نمیشی که تنها کسایی که کنارت می مونن همینان که دا ...

همین الان مشکل دارم غریبم دلتنگم دارم دیوونه میشم اما وقتی میرم شهرمون خواهرم یه سر به من نمیزنه...من نمیخوام وقتی مردم بیاد بالای قبرم بشینه ژست غصه خوردن بگیره الان میخوام بهم زنگ بزنه باهام بخنده ...

همین الان مشکل دارم غریبم دلتنگم دارم دیوونه میشم اما وقتی میرم شهرمون خواهرم یه سر به من نمیزنه...م ...

عزیزم من اینطور موقع ها با ی جمله اروم میشم

میگه ارامشی که الان دارم مدیون انتظاری ام که از دیگران ندارم

جانم خب خودت سمتشون برو از اونا انتظار نداشته باش تا اروم باشی

2706