2703
2553
عنوان

با پسرم رفتم دانشگاهم و اشک ریختم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3756 بازدید | 232 پست
استارتر چرا نمیری فوق بگیری؟؟؟الان بچت دو سالشه تا ساله دیگه اگه دانشگاه قبول شی بچت 3 سالش میشه...ب ...

حرفت درسته ...

فقط بچه دوم چی آخه ...

نمیخوام تگ فرزند بمونه

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
برای چی باید لو بری عزیزم...اخه باید بدونیم چه رشته و چه دانشگاه تا چه مقطعی خونده بودی که بتونیم نظ ...

همون اول گفتم

عمران پلی تکنیک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حرفت درسته ... فقط بچه دوم چی آخه ... نمیخوام تگ فرزند بمونه

تا بچه دوم حداقل میتونی یک فوق بگیری تو که اینقدر به درس و دانشگاهتون علاقه داری.....که حداقل وقتی بعد چندین سال دیگه خواستی بری سرکار اینقدر عقب نباشی...

تا بچه دوم حداقل میتونی یک فوق بگیری تو که اینقدر به درس و دانشگاهتون علاقه داری.....که حداقل وقتی ب ...

آره فکر کنم این بهترین کاره ...

باید کتابامو بریزم شروع کنم ...

ممنون از راهنماییت ...

حتما شروع میکنم ..

2456
آره فکر کنم این بهترین کاره ... باید کتابامو بریزم شروع کنم ... ممنون از راهنماییت ... حتما شروع ...

اره حتما باید اینکار را بکنین اگه این قدر به درس و دانشگاه و پیشرفت علاقه داری...دیگه الان با لیسانس نمیشه هیچ کاری کرد چون تو این دوران همه فوق و دکترا دارن...دوستان شما هم که پیشرفت کردن درس خوندن و فوق و دکتری گرفتن ....شما از 22 سالگی تا 27 سالگی که بچه دار شدین فرصت داشتین فوق بخونین حالا چرا نخوندین را نمیدونم...ولی هنوزم فرصت دارین تا دو سه سال دیگه که بچه دومتون به دنیا میاد فوقتون را بگیرین...بعد از به دنیا اومدن بچه دومتون بشینین هم برای ازمون دکتری بخونین هم بچه داری کنین تا بچتون دوساله بشه ...اینجوری بعد از 5 سال که دکتری گرفتین بچه دومت هم میره مدرسه و دیگه نگران نگهداری بچه توی خونه نیستی و با خیال راحت میری سرکار...عزیزم من خیلی ها را میشناسم که با وجود بچه پیشرفت کردن البته اگه بخوای...

بچه ت چندسالشه بیا باهم برنامه ریزی کنیم واسه کنکور ..

دوسالشه...

من دانشگاهمو میخام ادامه بدم

از کنکور م ی ترسم،فک میکنم چون چن ساله فاصله گرفتم شاید موفق نشم با اینکه درسخون بودم

مهاجرت...شده همه دغدغه من.....اگه اطلاعاتی دارین بگین بهم   

دوسدارم دوب ا ره کنکور بدم،یه رشته خوب قبول بشم اما یکم میترسم

ایناییکه کنکور دادن نظرشون چیه با کنکور سالهای اول 90اینا خیلی تفاوت داره؟

مهاجرت...شده همه دغدغه من.....اگه اطلاعاتی دارین بگین بهم   
2714

منم انقدردلم برای دانشگام  تگ شده اماجرات نمیکنم برم بخاطراینکه گوشه گوشه دانشگاه عشقمومیبینم همون عشقی که حسرت رسیدن بهش تاابد ب دل واموندم موند اصلا۱۸سالگی تا۲۳الی۲۴سالگی عالمی واسه خودش داره ای خداچقدکه دلم برای اون روزا ی ذره شده ٬کجایی جوونی یادت بخیر

اینجوری نیستم دلم میخواد ازدواج کنم مامانم نمیذاره میگه خودش ازدواج کرده نتونسته درسشو ادامه بده😩

هیچ ربطی به ازدواج و بچه و اینها نداره 

من خودم قبل از ازدواج فوق دیپلم داشتم و سرکار میرفتم، بعد از ازدواج کارم رو ادامه دادم، دخترم هم که بدنیا اومد بعد از دوسال دیدم دوست دارم و بهتره که ادامه تحصیل بدم، الان دخترم 5 سالشه دارم دانشگاهم رو میرم ترم بعد هم مدرکم رو میگیرم به امید خدا، تازه باردار هم هستم ترم تابستونی هم گرفتم که آبان دارم امتحان میدم بچه هم هفته دیگه بدنیا میاد، سرکارم هم میرم

بهونه نیارید 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
هیچ ربطی به ازدواج و بچه و اینها نداره  من خودم قبل از ازدواج فوق دیپلم داشتم و سرکار میرفتم، ...

پایدار باشی ... مامان نمونه و با پشتکار ....

آفرین ...

به مام یاد بده چطور برنامه ریزی میکنی،

منم ارشدم بهترین دانشگاه تهران بود 8نفر تو کلاس بودیم به جز من بقیه همشون پذیرش گرفتن دانشگاهای خوب ...

داشتن همدم هم ارزش داره ....

من ازدواجمو دوس دارم ...

باید دوباره تلاش کنیم ...

خانوما کسی نمیدونه کدوم موسسه و اموزشگاه واسه کنکور بهتره؟و ازمونهای بهتری داره؟

بسته به رشته متفاوته ...

2706