2726
عنوان

با پسرم رفتم دانشگاهم و اشک ریختم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3756 بازدید | 232 پست
کدوم دانشگاه بودی من هنر معماریه سرفلسطین بودم

من پلی تکنیک خوندم ....

اسمش میاد قلبم وایمیسه ...

خیابون رشت که میرم حس میکنم زندگیمو باختم ...

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
من دنبال کارم ولی حاضرم بچه داشته باشم نرم سر کار بااینکه اگه کار داشته باشم عاشق کارمم میشم

منم مجبورم اگه ازدواج نکنم برم سر کار بعد از درسم خیلی ناراحتم اصلا کار رو دوس ندارم. حالا اگه یه کار شخصی بود و برای دیگران و صاحب کار نبود یا یه کار دولتی بود یه حرفی. 

از اینکه سخنان گهربار منو لایک میکنید متشکرم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باز خوبه تو رفتی دانشگاه من با رتبه خوب رشتمم انتخاب کردم نزاشتن برم میدونی چقددددد حسرت داره

منم بااین تفاوت ک نمیذارن برم میگن برو پیام نور نمیخاد کلان شهر

کاربر محترم،نظر من برای استارتره ودلیلی نداره شمارو توجیه کنم ،پس ریپلای نکن
من هنوز خوابش رو میبینم ولی دیگه نرفتم داخلش حالم بد میشه یاده دوستام میوفتم یاده نامزد سابقم ی ...

عزیزم😔

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2728

كار برا اينه كه بتوني زندگي بهتر داشته باشي ،چرا بايد حسرت بخورم براي كار،دلم برا اون دوران تنگه برا قشنگيش كه مناسب همون سن بود وگرنه هر دوراني قشنگي خودشو داره الان سعي ميكنم علاقمنديمامو بزارم تو اولويت و زندگي كنم طبق شرايطم

خدایا شکرت
ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازس بالاخره روزی چهل وپنج ساله میشی میخای یه چهل وپنج ساله ی خونه دار ب ...

تحصیلاتمو که دارم ...

ولی شغلم از دست دادم بعد بارداری ...

دیگه کی برگردم سرکار ...

دوست ندارم بچه م تک فرزند باشه ...

با بچه دوم که کلا اوت میشم از جامعه

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
من پلی تکنیک خوندم .... اسمش میاد قلبم وایمیسه ... خیابون رشت که میرم حس میکنم زندگیمو باختم ...

چند سال از فارغ التحصیلیت میگذره؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3283099/کیا-بچه-کلاس-اولی-دارن?postId=105818470

منم هم حس تو هستم ! دانشجویی که اساتید خواهش میکردن حتما توی مقاطع بالاتر ادامه تحصیل بدم و مطمغن بودن موفق میشم و به یه جایی میرسم ! 

اما‌منم الان فقط مادری میکنم !

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
2706