1345
1363
عنوان

با پسرم رفتم دانشگاهم و اشک ریختم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3522 بازدید | 232 پست
آره فکر کنم این بهترین کاره ... باید کتابامو بریزم شروع کنم ... ممنون از راهنماییت ... حتما شروع ...

اره حتما باید اینکار را بکنین اگه این قدر به درس و دانشگاه و پیشرفت علاقه داری...دیگه الان با لیسانس نمیشه هیچ کاری کرد چون تو این دوران همه فوق و دکترا دارن...دوستان شما هم که پیشرفت کردن درس خوندن و فوق و دکتری گرفتن ....شما از 22 سالگی تا 27 سالگی که بچه دار شدین فرصت داشتین فوق بخونین حالا چرا نخوندین را نمیدونم...ولی هنوزم فرصت دارین تا دو سه سال دیگه که بچه دومتون به دنیا میاد فوقتون را بگیرین...بعد از به دنیا اومدن بچه دومتون بشینین هم برای ازمون دکتری بخونین هم بچه داری کنین تا بچتون دوساله بشه ...اینجوری بعد از 5 سال که دکتری گرفتین بچه دومت هم میره مدرسه و دیگه نگران نگهداری بچه توی خونه نیستی و با خیال راحت میری سرکار...عزیزم من خیلی ها را میشناسم که با وجود بچه پیشرفت کردن البته اگه بخوای...

بچه ت چندسالشه بیا باهم برنامه ریزی کنیم واسه کنکور ..

دوسالشه...

من دانشگاهمو میخام ادامه بدم

از کنکور م ی ترسم،فک میکنم چون چن ساله فاصله گرفتم شاید موفق نشم با اینکه درسخون بودم

برایه شادی روح پدرم میشه صلوات بفرستین....  

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1350

منم انقدردلم برای دانشگام  تگ شده اماجرات نمیکنم برم بخاطراینکه گوشه گوشه دانشگاه عشقمومیبینم همون عشقی که حسرت رسیدن بهش تاابد ب دل واموندم موند اصلا۱۸سالگی تا۲۳الی۲۴سالگی عالمی واسه خودش داره ای خداچقدکه دلم برای اون روزا ی ذره شده ٬کجایی جوونی یادت بخیر

اینجوری نیستم دلم میخواد ازدواج کنم مامانم نمیذاره میگه خودش ازدواج کرده نتونسته درسشو ادامه بده😩

هیچ ربطی به ازدواج و بچه و اینها نداره 

من خودم قبل از ازدواج فوق دیپلم داشتم و سرکار میرفتم، بعد از ازدواج کارم رو ادامه دادم، دخترم هم که بدنیا اومد بعد از دوسال دیدم دوست دارم و بهتره که ادامه تحصیل بدم، الان دخترم 5 سالشه دارم دانشگاهم رو میرم ترم بعد هم مدرکم رو میگیرم به امید خدا، تازه باردار هم هستم ترم تابستونی هم گرفتم که آبان دارم امتحان میدم بچه هم هفته دیگه بدنیا میاد، سرکارم هم میرم

بهونه نیارید 

هیچ ربطی به ازدواج و بچه و اینها نداره  من خودم قبل از ازدواج فوق دیپلم داشتم و سرکار میرفتم، ...

پایدار باشی ... مامان نمونه و با پشتکار ....

آفرین ...

به مام یاد بده چطور برنامه ریزی میکنی،

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
منم ارشدم بهترین دانشگاه تهران بود 8نفر تو کلاس بودیم به جز من بقیه همشون پذیرش گرفتن دانشگاهای خوب ...

داشتن همدم هم ارزش داره ....

من ازدواجمو دوس دارم ...

باید دوباره تلاش کنیم ...

خانوما کسی نمیدونه کدوم موسسه و اموزشگاه واسه کنکور بهتره؟و ازمونهای بهتری داره؟

بسته به رشته متفاوته ...

1376
دوسالشه... من دانشگاهمو میخام ادامه بدم از کنکور م ی ترسم،فک میکنم چون چن ساله فاصله گرفتم شاید مو ...

کدوم دانشگاه  بودی؟چه رشته ای،

اره حتما باید اینکار را بکنین اگه این قدر به درس و دانشگاه و پیشرفت علاقه داری...دیگه الان با لیسانس ...

چه قشنگ آمار سالهای رندگی م دستت اومد ...

ممنون وقت گذاشتی برام ...

من از ۲۲ تا ۲۷ سرکار رفتم چون دوس داشتم با دید فنی وارد ارشد بشم ... همزمان زبان خوندم و آیلتس ۷ گرفتم واسه مهاجرت و ادامه تحصبل.

۲۵ سالگی ویزا گرفتم و ادمیژن دانشگاهی ... وسایلمو گذاشتم انبار بلیت یه طرفه داشتم به سیدنی ... دقیقادر چنین شبی شب عید غدیر یهو طی فرآیند پیچیده ای پشیمون شدیم از رفتن .. بلیتا رو پاره کردیم ....موندنی شدیم ‌‌....دوباره برگشتم سرکار ..بعد بارداری ...موقع بارداری داشتم واسه کنکور میخوندم ... رتبه اولین آزمون آزمایشیم زیر ۵۰ بود .. ولی از هفته هفتم بارداری تا ماه نهم زیر سرم بودم و بدویاری ....

چه قشنگ آمار سالهای رندگی م دستت اومد ... ممنون وقت گذاشتی برام ... من از ۲۲ تا ۲۷ سرکار رفتم چون ...

خوب الان که دیگه به سلامتی بدنیا اومده و بزرگ تر شده، حیفه واقعا تو این شرایط عالی که داشتی بزاری کنار 

دوباره ارشد رو شرکت کن، روزهایی که کلاس داری کوچولوت رو بزار مهد، یه جایی نزدیک دانشگاه، کارت هم میتونی نیمه وقت انجام بدی، من حسابدار بودم، خیلی از زمانها کارها رو تو خونه انجام میدادم نهایت ماهی یکبار میرفتم شرکت، همه مدارک برام ارسال میشد با پیک شرکت، کار شما رو نمیدونم چجوریه ولی حتما یه راهی داره 

مطمئن با حسرت به گذشته نگاه کردن فقط از درون نابودت میکنه، 

از همین فردا شروع کن و حتما حتما حتما موفق میشی شک نکن

1378
منم شبیه شما هستم اما جسارتشو ندارم برم دانشگاه از روبرو شدن با اساتيدم خجالت می کشم.خیلی احساس پوچی ...

وای خدا ...

چقدر همدرد پیدا کردم....

من که دیگه میخوام شروع کنم به درس خوندن ...

بچه هم داری؟

خوب الان که دیگه به سلامتی بدنیا اومده و بزرگ تر شده، حیفه واقعا تو این شرایط عالی که داشتی بزاری کن ...

ممنون از حضورتون توی تاپیکم .....

ته دلم نور امیدی روشن شد...

شروع میکنم به خوندن ...

مهم تلاشه ... نتیجه ش هم هرچی خدا خواست ...

1364