2737
2734
عنوان

لطفا یه لحظه😢😢😢

183 بازدید | 23 پست

مادر بزرگم چند ساله سکته کرده یه طرف بدنش فلج شده نمیتونست راه بره خیلی اذیت شد امروز صبح تا الان فشارش بالا رفت خونریزی مغزی کرده میگن دیگه امیدی نیست خواهش میکنم با دلای پاکتون دعا کنید بیشتر از این زجر نکشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزدلم.میدونم چقدر ناراحتی.منم ۴۰ روز پیش از دست دادمش.بیشتر بخاطر مظلومیتش ناراحتم وگرنه مرگ حقه.و ...

امروز رفتم بیمارستان اینقدر بدنش یخ بود دیگه جونی نداشت،تسلیت میگم دوست عزیز

2738

ان شالله ک خدا ازش راضی شه و راحتش کنه.هرکسی ک کنارش مونده قران بخونه واسش تا روحش اروم شه

ممنون عزیزم.

واییییی ک اینو گفتی یاد چند سال پیش افتادم.چ روز و شب بدی بود.یکی از نزدیکانم روی تخت بیمارستان بود و من با چشم خودم دیدم ک داره جون میده...خدا واسه هیچ کسی نخواد

واییییی ک اینو گفتی یاد چند سال پیش افتادم.چ روز و شب بدی بود.یکی از نزدیکانم روی تخت بیمارستان بود ...

چند روز قبل همسایمون فوت شد بنده خدا سرطان سینه داشت جوون بود دوتا پسر داره اینقدر که برای اینا ناراحتم شاید برای مامان بزرگم کمتر از اون باشه به جرات میتونم بگم،هر وقت بچه هاش رو میبینم کلا به هم میریزم خدا جوون از کسی نگیره دیگه کسی که سنش گذشته و وضعیت مامان بزرگم رو داره. خدا زودتر ازش راضی بشه بهتر چون خودش هم اینجوری بیشتر زجر میکشه

2706