2726
عنوان

ازشوهرم خاستگاری کردن😒

991 بازدید | 59 پست

شوهرم ادم خوبیه...اول اینکه راجبش بدفکرنکتید...جوونه..خوش تیپ وفلااان دیگه..ادمه جذابیه کلا..خیلیم خوببم باهم..همیشه اتفاقای مهم کاریشومیگه بهم...دیروزاومدخونه..دیدم هی لبخندمیزنه..هی ازبن ورگفت ازاونورگفت..اخرش یه چیزدیکه بهت بگم..خیلی مواظب باش میخان تورم کنن..من😕..میگف همون دختره کع تومحل کارمونه مجرده بنده خدادخترخوبیه..یه چندباربراش مسئله پیش اومد(مفصله جریانش گفته بودهمون موقعهابرام)کمکش کردم..اومده پیش اقای فلانی اومده..گفته من ازاین خوشم میاد..دوسش دارم میخام ازدواج کنم باهاش..میشه پادرمیونی کنی؟؟؟طرف😮..اومده ب شوهرم گفته فلانی این چیمیگه.شوهرم😨😂😂😂

بعدم اقاهه رفته گفته بابادخترم این زن داره بچه داره...میگه قبولم نمیکرده..میگفته داری دروغ میگی😞..انقدباش حرف زده تااخرسرگفته یه بنده خدایی رومیشناسم مجرده پسرخوبیه بیامعرفیت کنم..

خیلی نگران شدم..

شوهرم خدایی ادم خوبیه...ولی امان از این دخترا

ازحذف کردن ادماازتوزندگیت نترس.....زندگی قانون لیاقت هاست

من باشم ازین بعد دقیق تر میشم

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چ دختر سبکی 

بعید میدونم براش مهم باشه ک زن و بچه داره 

بیشتر حواست باشه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2706