2733
2734
عنوان

خانمایه که عکس رنگی گرفتین بیاین😍

140 بازدید | 40 پست

عکس رنگی بابیهوشی دارم تومرکز ناباروری ابن سینا امروز منشی نکاتی گفت که یادداشت کردم ببینین چیزی کم کسر نیست آخه من از شهرستان میام ،میدونین کی عکس آماده میشه؟

من ی نوار بردم لازمم نشد همراهم ک داخل راه نمیدن ی مسکن میدن میخوری قبلش دردشم واقعا کم بود مال من درحد معاینه 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دیروز رفتم انجام دادم نوار بهداشتی بردم لازمم نشد فقط اومدم خونه چند قطره خونابه اومد و تموم شد یه شیاف قبل رفتن گذاشتم یه شیافم توی مطب گذاشتم دردش زیاد نبود قابل تحمل بود انقدر اینجا بد درباره ش گفته بودن من وحشت داشتم از عکس ولی واقعا انقدری که میگفتن دردناک نبود

آدم‌هایی که هیچوقت حوصله ندارند، بیشتر از همه انتظار کشیده‌اند و چه سخت میگذرند روزهای انتظار...
2731
آها مرسی گلم بیهوشی بودین؟

نهههه عزیزم زودم تموم شد من ابن سینا نرفتم رفتم مطب خانم دکتر شیوعی سر جمهوری 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

شما چقدر بعد عکس رنگی باردار شدی؟

آدم‌هایی که هیچوقت حوصله ندارند، بیشتر از همه انتظار کشیده‌اند و چه سخت میگذرند روزهای انتظار...
منم دیروز رفتم انجام دادم نوار بهداشتی بردم لازمم نشد فقط اومدم خونه چند قطره خونابه اومد و تموم شد ...

آها پس خداروشکر من بیهوشی انتخاب کردم من بشدت آدم ترسویم ،اینکه شما زیاد درد نداشتین اینه بدن به بدن فرق داره 

شما چقدر بعد عکس رنگی باردار شدی؟

من متاسفانه بعد اونم باردار نشدم لوله هام باز بود مشکل ضعف اسپرم داشتیم حتی سه بار بعدشم iui شدم باز نتیجه نداد ولش کردم خدا خودش خواست طبیعی باردار شدم قبل عید

2738

آاها من توشهرمون بیهوشی نداشت تهران نوبت گرفتم ازبس ترسوام ،نکات عکس رنگی بابیهوشی فرق داره یه کم

من متاسفانه بعد اونم باردار نشدم لوله هام باز بود مشکل ضعف اسپرم داشتیم حتی سه بار بعدشم iui شدم باز ...

منم همسرم تحرک اسپرمش پایینه قبلا تشخیص آی یوآی دادن البته تحت درمان نبوود که ببینیم حل میشه یانه،ای یوآی درد داره؟

آها پس خداروشکر من بیهوشی انتخاب کردم من بشدت آدم ترسویم ،اینکه شما زیاد درد نداشتین اینه بدن به بدن ...

من کلا تحملم بالاست حتی اگه خیلیم درد داشت صدام درنمیومد دکتر هی میپرسید خوبی میگفتم آره چون تقریبا بیشتر از یکساعت روی تخت بودم و اسپکولوم بهم زده بود

من متاسفانه بعد اونم باردار نشدم لوله هام باز بود مشکل ضعف اسپرم داشتیم حتی سه بار بعدشم iui شدم باز ...

ای جان چقدر خوب خدا حفظ کنه فندقتُ

منم یکسال و نیمه اقدامم دوبار داروی تحریک تخمدان خوردم باردار نشدم دیروزم که رفتم عکس رنگی دادم لوله هامم باز بود این ماه بدون دارو فولی خوب داشتم خداکنه بگیره 

من کلا تحملم بالاست حتی اگه خیلیم درد داشت صدام درنمیومد دکتر هی میپرسید خوبی میگفتم آره چون تقریبا ...

یاخدا😧من کلا ترسوام ازبس اینطوریم دوراطرافم که انجام دادن گفتن بیهوشی برایه توبهترین راه حله ازبس ترسویی وبرات خاطره بد میمونه😢

منم همسرم تحرک اسپرمش پایینه قبلا تشخیص آی یوآی دادن البته تحت درمان نبوود که ببینیم حل میشه یانه،ای ...

اسی انقد فکر درد نکن میخوای مادر شی باید تحملت بره بالا😁 نه خدایی اونم درد نداشت در حد معاینه بود سریع تزریق کردن بیست دیقه دراز کشیدم و بلند شدم رفتیم خونه

یاخدا😧من کلا ترسوام ازبس اینطوریم دوراطرافم که انجام دادن گفتن بیهوشی برایه توبهترین راه حله ازبس ت ...

اره خوب کاری کردی امیدوارم همین ماه دوتامون باردار بشیم بعد عکس منکه لوله هام باز بود امیدوارم واسه شماهم باز باشه

چندوقته اقدامی؟

2706