2703
2553
عنوان

بی قراری بچه ی چهارماهه

1486 بازدید | 36 پست

سلام دوستان

بچم چهارماه ونیمشه, ازوقتی واکسن زدیم بدترشده, قبل خواب بی قراره تاااااا بخوابه, توخواب همش دستاش رومیبره به گوشهاش, قبلشم همینطوره, نمیدونم این بی قراری وبیدارشدنها بخاطرواکسنه یادردگوش یاچیزی دیگه! 

اگه کسی تجربه ای داره برای برطرف شدن دردگوش بهم یگه امتحان کنم, واقعاخسته شدم. شبهاهم همش بیدار میشه برای شیرو... نمیزاره منوراحت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب برای گوشش ببر دکتر ببین چیه که بچه هی دست میبره به گوشش 

بچه ها موقع شیر خوردنشون یهو شیر چکه میکنه و میره داخل گوششون و عفونت میکنه

شبا هم گرسنه میشه خب پا میشه بچه طفلکی

کمکی شروع کردی براش یا فقط شیر؟

2720
وزنش خوب بالا رفته تا حالا؟ رفلاکس نداره

اره وزن وهمه چیش خوبه, نمیدونم واکسن ریختتش بهم یاچیزدیگه هست. همه میگن گوشش دردمیکنه وگرمیجات نخور, اصلا نمیفهمم چیکارکنم

احتمالا گوش درد داره میگی دستش میبره طرف گوشش پسر جاریم اینجور بود اونم فکراون موقع چهارماهش بود من به پسرم شیر خودمو‌میدادم یک‌خورده ازشیرم ریختم توگوشاش میگفت خوب بوده میخوابیده دیگه نمیدونم خودش اومد گفت شنیدم میگن شیر بریزی توگوشش خوب میشه

به خداوند اعتماد کن...گاهی بهترین را بعد از سخت ترین به تو می دهد💫✨💫
خب برای گوشش ببر دکتر ببین چیه که بچه هی دست میبره به گوشش  بچه ها موقع شیر خوردنشون یهو شیر چ ...

گوش دردمگه طبیعی نیست تواین سن؟ مگه همه ی بچه هانمیبرن به گوششون؟ عفونت تب و... داره, ولی باید ببرم ببینن... 

عاره, روزاهمش سربه هواست, باکوچیکترین صداشیرنمیخوره, اونوقت شبامنوبیچاره میکنه, هردووساعت پامیشه, والانوزاد بود بهتربود

2714
بعد شیر خوردن طی روز خودش رو سمن عقب کمانه نمیکنه؟ بالا میاره اصلا یا نه روزها خوابش خوبه

براخواب گاهی خوبه گاهی نه, توروز

ولی معمولابامصیبت وتوسکوت باید بخوابونیمش

چراخودشوکمونه میکنه و.... 

بالازیاد نمیاره. گاهی میاره

ببین عزیزم بستگی به بچه داره من از ۴ ماهگی به پسرم کمکی دادم چون با شیر خالی همیشه گرسنه بود

ایجان. ازکجامیفهمیدی گرسنه هست؟ من گاهی شیرم میره از بس نمیخوره, گاهی هم انقدمیخوره هودم ضعف میکنم ولی بازم سینه هام شیردارن سفت

2706