2726

سلام 

خوبین مهربانوان😘

پراید فروش فوری گرفتیم تحویل شصت روزه

کل پولشم همون موقع دادیم

امروز شصت روز شده میرم تو سایت سایپا برام میزنه خودرو شما هنوز فاکتور نشده😖

تجربه ایی دراین باره و خرید از سایپا ندارین؟

ما سه سال قبل از ایران خودرو یه پژوپارس خریدیم به صورت مدتی بعد هشت ماه دیرکرد بهمون دادن😏

الآن استرس گرفتتم😫

والله دوست من فرهنگيه قرار بوده دهه فجر تحويل بدن (سال پيش)

هنوز ندادن😐

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

8 ماه دیگه پرایدو میدن صبر داشته باش😆

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یعنی تو این حال و اوضاع تصور میکردی واقعا سر شصت روز بهت تحویل میدن؟

اگه خیییییلی خوش قولی کنن با سه چهار ماه تاخیر تحویل میدن بفکرش نباش تا چند ماه

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو
خرید نقدی کردن؟😓

اونشو نميدونم😐ولي ظاهرا تحويل سي روزه بوده

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
😭😭😭😭بگو خدا نکنه

خدا نکنه😟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
حقتونه  ملت ما  هزچی میگیم نخرید تا ارزون شه میرن بیشتر میخرن چطور ب این دزدا ا ...

آروم باش خانوم محترم

از استارتی که خورد بیست میلیون یهو شد سی و یک میلیون و هفتصد ما توان خرید پیدا کردیم بعدم به همین امید ارزون شدن و دامن نزدن به تورم نخریدیم ولی وقتی بهش فکر کردم فهمیدم همین پراید از هفت میلیون یهو شد نوزده میلیون و اصلا به روال قبل برنگشت در ثانی بانی این مشکلات اونایی هستن که ده ده تا پیش نویس میکنن و تو بازار پنجاه و پنج میلیون میفروشن

از همون نمایندگی معتبر وابسته به شرکت ثبت نام کردیم اونم قابل اعتماد نیست؟

نه اصلا خود شرکت قابل اعتماد نیست

از طریق هرکی میخواد باشه 

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706