2733
2734
عنوان

میشه بیاید😢باردارم

145 بازدید | 20 پست

سلام امروز رفتم پیش دکترم. گفت قند ندارم خداروشکر. امااااااا گفت ویتامین د بدنت خیلی کم شده باید هرروز قرص بخوری. کلسیمت خیلی کم شده بهم کلسیم خارجی داد که توش منیزم و زینک و این چیزام داره، از همه اینا بدتر😭😭😭اینکه گفت آهن و خون بدنت خیییییییییییییییلی کم شده😭😭😭گفت سابقه تالاسمی دارید گفتم نه اصلا😢گفت بیش از حد کم خونی! تازه فهمیدم دلیل این سرگیجه ها و عرق سرد کردن هام بخاطر همینه! 

بهم فیفول داد. 

حالا سوالم از شما دوستان اینه که چه مواد غذایی بخورم که این کمبود جبران بشه و آسیبی هم به بچم نرسه؟ 

🖤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

باید دارو بخوری، چرا زودتر اینا رو بهت نداده؟ دکتر من از هفته 16 همه اینا رو بهم داد.ویتامین د3 رو از اول بارداری داد بهم

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2728

کباب برگ

. ولی جگر نخور. همون مکمل ها هم خوبه. حتما هرروز افتاب بگیر. خرما و بادام باهم بخور همزمان. منم یادمه بارداریم کمخونی داشتم دکترم میگفت دوزی دوتا قرص اهن بخورم.

الهی به امید خودت...  
باید دارو بخوری، چرا زودتر اینا رو بهت نداده؟ دکتر من از هفته 16 همه اینا رو بهم داد.ویتامین د3 رو ا ...

آخه من مشکلی نداشتم

داروهم داده بود بهم میخوردم. تا الان کلی آزمایش داده بودم هیچ کدوم مشکلی نداشت، این آخریه اینطوری شده. 

🖤
2738

برای من اوایل بارداری همه چیز اوکی بود ماه هشت ازمایش نشون داد همه افت پیدا کرده و مخصوصا کم خونی که خیلی پایین بود همین فیفول دوبیتشو خوردم و ازمایش بعدیش خیلی بالاتر اومده بود

همچنان تا اخر بارداری باید بخورم

قرص خون کیاهی هم گرفتم میخورم فیفول هم میخورم

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

مگه بهت مکمل نداده؟همونارو بخور،دونه های مغذی هم بخور مثله گردو و بادوم و پسته،ولی جگر نخور اصلا،گوشته کبابی هم بخور،مکمل هاتم مرتب بخور،همراهه گوشت و یا مکمل هات لبنیات نخور،چون جذبه آهن رو بکل مختل میکنن،چایی رو هم ترجیحا حذف کن

merina_beautyy@ممنون میشم پیجم رو حمایت کنید ،سوالات حوضه زیباییتون رو صادقانه حواب میدم 
آخه من مشکلی نداشتم داروهم داده بود بهم میخوردم. تا الان کلی آزمایش داده بودم هیچ کدوم مشکلی نداشت، ...

نترس عزیزم فقط،دارو ها رو حتما استفاده کن

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
سعی کن گوشتجات که میخوری حتما کنارش یه منبع ویتامین سی بخور که جذبشو بالا ببره الان فصل لیموترشه که ...

اتفاقا لیمو ترش زیاد رو غذام میریزم دوست دارم😍باشه چشم فردا حتما میگیرم😍مرسی

🖤
2706