عنوان

کی شوهرش سیگاریه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 39 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو خونه هم میکشه؟؟ چند سالتونه

تو خونه نمیکشه. خونه خیلی کوچیکه کمتر از ۴۰ متره. بالکن هم نداره. بعد هم گفتم جلوی بچه نکش. میره دم در زباله بزاره میکشه و میاد و به قول خودش بعضی وقتها ۳-۴ تا. بعضی وقت یه بسته.

۳۵ سال

2728
تو خونه نمیکشه. خونه خیلی کوچیکه کمتر از ۴۰ متره. بالکن هم نداره. بعد هم گفتم جلوی بچه نکش. میره دم ...

😪😪😪شوهر منم بیرون،جلوی من اصلا

دختـرے در مـن ساز امیـدوارے مینوازد...
تو خونه نمیکشه. خونه خیلی کوچیکه کمتر از ۴۰ متره. بالکن هم نداره. بعد هم گفتم جلوی بچه نکش. میره دم ...

1اتاق خواب داری؟وسیله هات جا شدن؟خونم 70 متره ولی ی اتاق خواب داره خیلی استرس دارم

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
1اتاق خواب داری؟وسیله هات جا شدن؟خونم 70 متره ولی ی اتاق خواب داره خیلی استرس دارم

بله یه اتاق کوچیک. دیگه به زور یه چیزایی جا شده. یه کم از وسایلم خونه مادرمه. بدترین قسمتش اینه که حموم و دستشویی یکیه.

بله یه اتاق کوچیک. دیگه به زور یه چیزایی جا شده. یه کم از وسایلم خونه مادرمه. بدترین قسمتش اینه که ح ...

اره مال ماهم یکیه ولی چون 2نفریم مشکلی ندارم با اون قضیه 😁ولی همش استرس دارم وسایلارو کجا بزارم

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
به نظرم به روت نیار بذار حرمت نگه داره جلوت نکشه و برای اینکه کمتر بفهمی کمتر هم میکشه.  خیل ...

بخدا از سال اول عقدمون دارم میجنگم😵

دختـرے در مـن ساز امیـدوارے مینوازد...
2706