2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

۲۰ عشقم گاهی وقتا اعصابش بریزه ب هم میکشه منم دلخور میشم ولی قهر اینا نمیکنم دیگه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
۲۵ سالمه  نه چه اشکالی دیگه میکشه ....

منم ۲۵سالمه ،همسن و سالای من اصلا شوهراشون اهلش نیستن

همش جلوم یجوری زیگار کشیدن شوهرمو ب رخم میکشن😰 

دختـرے در مـن ساز امیـدوارے مینوازد...

همسرم تو دوره دانشجوییش میکشید ولی از اونجایی که میدونست بابام دختر به سیگاری نمیده اول ترک کرد بعد اومد 

در هر صورت اگه سیگاری بود من نمیتونستم باهاش باشم چن آسم دارم

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢
منم ۲۵سالمه ،همسن و سالای من اصلا شوهراشون اهلش نیستن همش جلوم یجوری زیگار کشیدن شوهرمو ب رخم میکشن ...

وا مگه چیه که به زخم بکشن 😂😐😐

ولشون کن بابا 

دخترهام حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤
دعوا زیاد داشتیم سر این مساله چون خیلی برام سنگین بود ولی دیدم کاری نمیتونم بکنم‌.تسلیم شدم خسته شدم ...

منم بخدا ته‌دلم میگم ول کن مگه این چندساله تونستی تغییرش بدی

ولی بازم نمیتونم بیخیال شم

سیگار. نه اصلا حرص نمیخورم. چون ضرر حرص از سیگار بیشتره. میبینی سیگاریه سالمه و بیچاره کسی که حرصش ...

تو خونه هم میکشه؟؟

چند سالتونه

2706