2737
2734
عنوان

زنه تو عروسی بهم گفت ...

621 بازدید | 28 پست

یه تیپ خفن صورتی زده بودم و کلا باکلاس نشسته بودم کیفم هم کنارم بود 😎 یه زنه اومد جا نبود اومد ب زبان خودمون گفت دختر کوچولو این کیف توعه؟برش دار من بشینم 😨 

قشنگ رید بهم 

تا اخرش کلا اخمام تو هم بود 

دختر کوچولو اخه  

کاش منم یخورده چاقتر بودم 😔😔😔😔

دشمنی که راهت رومیبنده، شرافتمندانه تر از دوستیه که نیمه‌ی راه تنهات میزاره

الهی عزیزم ناراحت نباش

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم لاغر و ظریفم، از قوم شوهر هرکی اوایل میدیدم به مادرشوهرم میگفت اخی چه ناز و کوچولعه..چند سالش😢

هنوز با اینکه یه بچه دارم جایی میرم میگن چند سالته عمو😭

✨🌠good mood comes from inside
2738

وااای عین من . من چند روز پیش پشت ماشین نشسته بودم یه مرده بهم گفت نگاه کن یه دختر بچه نشسته پشت ماشین😣 همش به خاطر این لاغریمه

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....

مطمینم ته دل ات خوشت اومده

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2706