2726
عنوان

باردارا میایین یه لحظه

95 بازدید | 11 پست

بچه ها من از وقتی باردار شدم ۵ هفتمه نمیدونم چمه...یه وقت خییییلی خوشحالم یه وقتم خییییلی ناراحتم...یه موقعی کبکم خروس میخونه یه وقتم انقدر دلم میگیره که نگو...چیکار کنم خوب شم کیا مثل منن

مال هورموناس قاطی پاتی میشه چند هفته دیگه بهتر میشی

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سه سال پیش یه سقطم داشتم ازون می ترسم

اخی عزیزمگب اون فکر نکن راحت بگیر این دوران دا ب چیزای بدم فکرنکن تا راحت بگذره اوایلش ادم تو هر هفته ی مدله.نگران نباش.منو هی میگفتن این کارو نکن اونکارو نکن اینو نخور.محل ب کسی ندادم .پیش دکتری هم برو ک استرس بهت وارد نکنه

اخی عزیزمگب اون فکر نکن راحت بگیر این دوران دا ب چیزای بدم فکرنکن تا راحت بگذره اوایلش ادم تو هر هفت ...

نمیدونم چرا اینطور شدم یهو ناراحتم یه دفعه ای هم خوشحال میشم بعد دوباره دپرس

...من نزدیک دو سال اقدام بودم خدا در رحمتش و به روم باز کرد باردار شدم...حالا یه بار میگم چرا حامله شدم بعد نیم ساعت بعد میگم خدایا شکرت اصلا نمیدونم چرا اینطوری شدم

نمیدونم چرا اینطور شدم یهو ناراحتم یه دفعه ای هم خوشحال میشم بعد دوباره دپرس ...من نزدیک دو سال اقد ...

منم بخدا همینطورم عزیزم.باید ب خودت هی بگی تغییرات بارداریه طبیعیه