2733
2734
عنوان

دورهمی مذهبی ( و غیر مذهبی!): یه ایده باحال

| مشاهده متن کامل بحث + 48636 بازدید | 8012 پست
موفق باشی عزیزم ولی فک نکنم هروقت بخای بتونی شب رو تو مسجد بمونی

عزیزم شب رو نمیمونم میرم تو مسجد و یه تایمی رو میمونم و نیت اعتکاف میکنم مثلا از ظهر تا بعد از ظهر

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
❤❤❤❤❤❤من پایتم شدیید.من نماز شب بلد نیستم فقط نمازای یومیه رو میخونم به منم یاد بده.من اهل غیبت نیست ...

خیلی خیلی خوش اومدی دوستم بیا تو همین تاپیک روزانه فعال باشیم و گزارش کارهامونو بدیم اینطوری انگیزه میگیریم از هم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هستم عزیزم البته ورزشم اضافه میکنم 

عالیه ورزش هم خوبه خدایا یه اراده به منم بده ورزش بکنم! عزیزم تو این تاپیک بیایید دور هم باشیم روزانه

2728
عزیزم نماز میخونم ،هیچ وقت تارک الصلاه نبودم ،و این ی موهبته از طرف خدا برام،ولی متاسفانه تازگیا نما ...

صدای اذان!

وقتی صدای اذان رو بشنوی از همه چی دست میکشی!

صدای اذان رو برای خودت بزار!!

انشاالله اینم حل بشه

قران هم میشه یکاری کرد🤔

تاپیک بزنیم😀😀😀😀

روزی یه صفحه از قران رو همراه با تفسیر تاپیک کنیم!!

حتی میتونیم هر سوالی داشته باشیم از چندتا طلبه ای ک اینجا هستن بپرسیم!

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
عزیزمی شما. ان شاءالله هر کار خوبی انجام دادیم تو همین تاپیک بنویسیم

انشاالله😍😍😍😍😍

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید

عید غدیر نزدیکه!!!

روز متحول شدنمون😇😇😇😇

درسته اینا به ادما ارامش میده وخیلی چیزای دیگه ولی بنظرم ادم حتی اگر نمازم نخونه یاخیلی کارای دیگم ر ...

اخی عزیزم😢😢

به نظرم کسی که تقید داشته باشه به این مسائل، حتی به مضمون دعاها توجه کنه اتفاقا این قدرت رو بیشتر پیدا می کنه که اگه مظلوم دید بره مقابله کنه

چون وقتی تو دعاها حداقل دم از توحید می زنیم یعنی هیچ قدرتی جز خدا نیست! به خاطر همینم ادم تدریجا اینو تو زندگی ش هم وارد می کنه و جلوی ادمای خودشاخ پندار وایمیسته😉

2738
درسته اینا به ادما ارامش میده وخیلی چیزای دیگه ولی بنظرم ادم حتی اگر نمازم نخونه یاخیلی کارای دیگم ر ...

وای چقدر ناراحت شدم خورد شدنش جلو چشممه. کاش بدونیم هر ادمی واسه خودش شخصیت داره کاش اگه ببینیم یکی نمیتونه، نداره ،در توانش نیست بجای اینکه لگد بزنیم بهش که بیفته دستشو بگیریم بلندش کنیم. در مورد انسانیت البته معتقدم دین منافاتی با انسانیت نداره همین صدقه و زکات و کمک به یتیمی که انقدر تو دین سفارش شده خودش انسانیته. من منظورم این بود هم رو معنویتم به شکل فردی کار کنم هم به دیگران

صدای اذان! وقتی صدای اذان رو بشنوی از همه چی دست میکشی! صدای اذان رو برای خودت بزار!! انشاالله ای ...

ان شاالله این روش رو هم میرم 

ممنون از لطف و وقتی ک گذاشتی عزیزم

اگه واسه قران هم برنامه ای داشتین منو تگ کنین 😘

برام دعا کنید خدا،به من عزت بده دوستان،تعز من تشا و تذل من تشا  

من خودم هزااااار مرتبه شکر نمازامو اول وقت میخونم!

بیشتر باید روی قران کار کنم🤔 البته بیشتر تفسیرش!!! اونم عمیق!

بعد همین کارو باید با نهج البلاغه  بکنم😀

کتاب های شهید مطهری رو بخونم!🤩 اونایی ک هنوز نخوندم

روز غدیر  باید یه فکر اساسی واسه کار خیر  بکنم😇و حتی روز های بعد! مخصوصا محرم ک نزدیکه. باید واسه محرم هم برنامه گذاشت🤔

اسی منم دوستدارم باهات پایه بشم  تو تاپیکت صدام کن هر وقت خواسی پستی بزاری ممنون اجرت با امام ح ...

چشم عزیزم خیلی خوش اومدی به تاپیک

2706