2726
عنوان

دورهمی مذهبی ( و غیر مذهبی!): یه ایده باحال

| مشاهده متن کامل بحث + 48635 بازدید | 8012 پست
عزیزم میتونی یه توضیح بدی در مورد چله شکرگزای؟ راستش من هدفم این بود از کم کم شروع کنم تا پایبند بمو ...

با چله میتونی رفتاری رو تو عمق شخصیتت نهادینه کنی 

چهل یه عدد خاصه ،، حالا واسه هر چی 

روز ، ذکر و ..‌ 

راحته ، مثلا فکر می کنم تحت شرایط الانم چه چله ای بگیرم 

مثلا نعمات خوبی اخیرا بهم رسیده میرم تو فاز شکرگذاری 

یا برعکس میخوام برام اتفاق بیوفته ..

نیت می‌کنی چهل روز شکر کنی خدارو بابت اون چیزایی که مد نطرته 

ددر طول چله از موقعی که بیدار میشی تا میخوابی توی دلت الهی شکر میگی 

یا با تسبیح هم میتونی 

یا میتونی بنویسی روزی ده تا نعمت توی دفترچه ای بنویس و خدارو شکر کن ، هر روز متفاوت 

خلاصه هر جور ریلکسی 

عالیه 

بعد از چله می بینی چقدر روی روح و روانت موثر بوده 

خودت را با دیروز خودت مقایسه کن ؛ نه با امروز دیگران.
دقیقا دستهایی ک گره از کار خلق باز کنند با ارزش تر از لبهاییست ک دعا میکنند ک گره از کار خلق باز بش ...

موافقم اینم خیلی باارزشه و حتما تو لیستم جا میدم البته صدقه که نوشتم منظورم اینه که یه پولی به نیت صدقه کنار گذاشته بشه و لعدش میشه باهاش به کسی کمک کرد

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یه سری کارها طبق اعتقاد هر کس فایده اش به خودش برمیگرده مثلا من وقتی قران با معنی رو بخونم درس ...

دقیقا درسته

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2728
چله قبلیم  چله کم حرف زدن بود که واقعا نیاز داشتم بهش  ولی صد ذر صد موفق نبودم توش ولی ت ...

یعنی فقط حرفهای ضروری میزدین؟ فکر کنم یه چی تو مایه های کم گوی وگزیده گوی چون در.... عالیه

عزیزم کاش منم بتونم  علی الخصوص قسمت نماز ها و قران خوندن

حتما میتونی توهمین تاپیک باش روزانه سر بزن منم هر وقت کار خوبی کردم میام اینجا میگم تا انگیزه ای باشه واسه هممون

خانوما بیایید نظر بدید ایده بدید بیایید همینجا از کارهای خوبمون بگیم

یکی از کارایی ک دوست دارم قرآن بخونم با معنی و  بعدش حفظ کنم

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

منظور استاتر اینه که در کنار راه روش درست زندگی و خداپسندانه مثل بخشش کمک حالا به هر طریقی که مقدروه کمی روی حال و هوای نفسمون و ارتباطمون با خدا کار کنیم مواردی رو که ذکر کرده هیچ منافاتی با انسانیت نداره کسی که ذاتش با گذشت و مهربونه همیشه هوای همنوعشو داره😍

عزیزم یه سری کارها طبق اعتقاد هر کس فایده اش به خودش برمیگرده مثلا من وقتی قران با معنی رو بخونم درس ...

دقیقا همین طوره😍😍😍😍😍😍

خیلیییی تاپیکت قشنگه❤

مخصوصا نماز و اعتکاف👏🏻👏🏻👏🏻

ب قول اون دوستمون هرکی بهت توهین کرد و گفت انجام نده اصلااااااا بهش توجه نکن!!!

مهم خودتی ک حال خودت رو خوب میکنی!

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
2706