1373
1363
عنوان

دورهمی مذهبی ( و غیر مذهبی!): یه ایده باحال

| مشاهده متن کامل بحث + 7223 بازدید | 1293 پست
عزیزم تو قسمت اعلانها که بالا رو علامت زنگ برات میاد کلیک کن مثلا نوشته ماه پیشونی پست شما رو پاسخ د ...

اها متوجه شدم ذخیرش کردم تاپیکتووو ممنون عزززیزم❤

بهترین نیستم اما خودمم

یکی ازمعدودتاپیکهای مفید سایت 

اگر ادامه بدید ودوستان زیادی همرابشن باشما عالیه 

بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

یعنی فقط حرفهای ضروری میزدین؟ فکر کنم یه چی تو مایه های کم گوی وگزیده گوی چون در.... عالیه

آره 

ولی یه چله واسه همچین هدفی کمه

معمولا یه در میون همینو میگیرم

خودت را با دیروزت مقایسه کن ؛ نه با امروز دیگران 👌 آگاه باش که در این دنیا، نه کسی دوست توست، نه کسی دشمن تو، بلکه همه "معلم" تو اند . . . 
یکی ازمعدودتاپیکهای مفید سایت  اگر ادامه بدید ودوستان زیادی همرابشن باشما عالیه

عزیزمی منم هدفم اینه همه با هم همراه باشیم و یه عالمه انرژی بهم بدیم ولی میدونید معمولا سلیقه کاربران متفاوته و اکثرا تاپیکهای دیگه رو بیشتر دوست دارن

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
1350
1376
1378
عزیزم خوش اومدی دو روز تو تقویمتو بذار روز نماز سر وقت اینطوری برات عادت میشه

نمیدونم والا چندبار به چند نفر سپددم که ازم بپرسن نمازتو خوندی اونا هم ای میپرسن اما بعد چند روز از سرم میوفته راحت میگم نه نمیخونم

نمیدونم والا چندبار به چند نفر سپددم که ازم بپرسن نمازتو خوندی اونا هم ای میپرسن اما بعد چند روز از ...

اونی که باید بهش بسپری خداست فقط و فقط به این فکر کن که موقع اذان خدا حواسش بهت هست که نماز میخونی یا نه و داره نگات میکنه منتظرته

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
1339