2410
2553

گوشت و پياز رنده شده ى نمك و فلفل ميزنم 

كبابهاي كوچولو درست ميكنم ميچينم كف ماهيتابه 

خيلي كم آبجوش ميريزم بين كبابا

ميذارم با شعله كم بپزه

خوشمززززه و سالم

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من گوشت رو با پیاز رنده شده و اب گرفته شده و نمک و فلفل سیاه و فلفل قرمز و ادویه خوب ورز میدم کف تابه روغن میریزم و میچینم کف تابه اب انداخت و شروع به سرخ شدن کرد اب پیازو با رب و ادويه میریزم روش و گوجه‌فرنگی حلقه حلقه شه با کمی فلفل دلمه ای 

گوشت رو دو یا سه بار چرخ میکنی که خیلی نرم بشه,بعدش نمک و فلفل سیاه خیلی کم,طوری که فقط بوی گوشت رو از بین ببره نه که تندش کنه,به گوشت اضافه میکنیم و حسابی ورزش میدیم ,روش نایلون می کشیم تا یه ساعت تو یخچال استراحت کنه,بعد از یه ساعت ته تابه ی مورد نظر پهنش میکنیم و نصف استکان آب اضافه میکنیم و درش رو میذاریم تا هم بپزه و هم سرخ بشه

جهانم بی تو الف ندارد!😍😍😍😍

من پیاز زنده میزنم زیاد چون دوس دارم بعدش آبشو حسابی میگیرم با گوشتم ورز میدم بعد فلفل ونمک وزردچوبه و زعفرون ساییده شده بهش اضافه میکنم باز خوب ورز میدم 40بار گوشتمو از کاسه برمیدارم و محکم میکوبمش تو کاسه بعدش فک تابه پهن میکنم و برش میزنم و اولش در تابه رو میذارم و شعله رو هم بلند میکنم تا آبش جمع شه فقط حواست باشه نسوزه بعد در تابه رو برمیدارم وخوب سرخ میکنم بعد گوجه رو حلقه میکنم و زیر و رو کبابم میذارم و باز در تابه رو میذارم تا گوجه ها بپزن راستی من سماقم تو گوشتم میریزم خیلییی شوهرم دوس داره و خوشمزه و خوش عطره

2714

الان يكي دقيق بگه اول گوشت چرخ كرده رو با پيازي كه ابش گرفته شده رو با نمك و فلفل و زردچون خوب ورز بدم بعد بزارم كف تابه دوطرفش سرخ شد اب رب درست كنم بريزم روش

خوشا صبري كه پايانش تو باشي🙇🏻‍♀️👼🏻
من پیاز زنده میزنم زیاد چون دوس دارم بعدش آبشو حسابی میگیرم با گوشتم ورز میدم بعد فلفل ونمک وزردچوبه ...

من گوجه ندارم به جاش چيكاركنم

خوشا صبري كه پايانش تو باشي🙇🏻‍♀️👼🏻
2706