1421
1389
عنوان

كباب تابه ايي

117 بازدید | 18 پست

بچها طرز تهيه كباب تابه ايي رو يادم بديد خيلي خوشمزه باشه

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوشا صبري كه پايانش تو باشي🙇🏻‍♀️👼🏻

گوشت و پياز رنده شده ى نمك و فلفل ميزنم 

كبابهاي كوچولو درست ميكنم ميچينم كف ماهيتابه 

خيلي كم آبجوش ميريزم بين كبابا

ميذارم با شعله كم بپزه

خوشمززززه و سالم

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

من گوشت رو با پیاز رنده شده و اب گرفته شده و نمک و فلفل سیاه و فلفل قرمز و ادویه خوب ورز میدم کف تابه روغن میریزم و میچینم کف تابه اب انداخت و شروع به سرخ شدن کرد اب پیازو با رب و ادويه میریزم روش و گوجه‌فرنگی حلقه حلقه شه با کمی فلفل دلمه ای 

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432

امشب مام کباب تابه ای داریم😋

گوشت چرخی+پیازرنده شده اب گرفته+ادویه+تخم مرغ و یکم آرد

توموادش سماقم حتمابزن خیلی خوشمزه میشه

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سویل قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍

گوشت رو دو یا سه بار چرخ میکنی که خیلی نرم بشه,بعدش نمک و فلفل سیاه خیلی کم,طوری که فقط بوی گوشت رو از بین ببره نه که تندش کنه,به گوشت اضافه میکنیم و حسابی ورزش میدیم ,روش نایلون می کشیم تا یه ساعت تو یخچال استراحت کنه,بعد از یه ساعت ته تابه ی مورد نظر پهنش میکنیم و نصف استکان آب اضافه میکنیم و درش رو میذاریم تا هم بپزه و هم سرخ بشه

جهانم بی تو الف ندارد!😍😍😍😍

من پیاز زنده میزنم زیاد چون دوس دارم بعدش آبشو حسابی میگیرم با گوشتم ورز میدم بعد فلفل ونمک وزردچوبه و زعفرون ساییده شده بهش اضافه میکنم باز خوب ورز میدم 40بار گوشتمو از کاسه برمیدارم و محکم میکوبمش تو کاسه بعدش فک تابه پهن میکنم و برش میزنم و اولش در تابه رو میذارم و شعله رو هم بلند میکنم تا آبش جمع شه فقط حواست باشه نسوزه بعد در تابه رو برمیدارم وخوب سرخ میکنم بعد گوجه رو حلقه میکنم و زیر و رو کبابم میذارم و باز در تابه رو میذارم تا گوجه ها بپزن راستی من سماقم تو گوشتم میریزم خیلییی شوهرم دوس داره و خوشمزه و خوش عطره

الان يكي دقيق بگه اول گوشت چرخ كرده رو با پيازي كه ابش گرفته شده رو با نمك و فلفل و زردچون خوب ورز بدم بعد بزارم كف تابه دوطرفش سرخ شد اب رب درست كنم بريزم روش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1394
من پیاز زنده میزنم زیاد چون دوس دارم بعدش آبشو حسابی میگیرم با گوشتم ورز میدم بعد فلفل ونمک وزردچوبه ...

من گوجه ندارم به جاش چيكاركنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حتما آب داره که وا میره

يه سوال ديگه روغن نبايد بريزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1427