2737
2734
عنوان

دوستم خیلی وضعش خوبه..

| مشاهده متن کامل بحث + 523 بازدید | 35 پست
خب چرا مانبایدجز اون آدماباشیم؟!

شما هم بخون، پزشك شو برو امريكا، به قول اون ضرب المثل اينكه پولدار به دنيا نيومدي تقصير تو نبوده ولي اينكه پولدار از دنيا نري قطعا تقصير خودته، همين مقايسه كردن هزارتا قدم تورو عقب ميبره توي زندگيت، من ي خونوادرو ميشناسم ٥ تا خواهر و برادر واقعا با نداري خونواده ي برادر معلولم تازه داشتن همه از دم پزشك شدن و الان حتي دختر مجردشون واسه خودش خونه و ماشين خريده تازگيا هم مطب خريده، ولي خود من تك دختر عاشق پزشكي بودم اونقدري تلاش نكردم و پرشك نشدم، خودمو با اونا گاهي مقايسه ميكنم ميگم من چرا مثل اونا نشدم. اينور قضيرم ببين

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اين دوربيني كه گذاشتي روي زندگي رفيقت رو خاموش كن

چرا اصلا بهش فكر ميكني ؟ 

بچسب به زندگي خودت 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2728
شما هم بخون، پزشك شو برو امريكا، به قول اون ضرب المثل اينكه پولدار به دنيا نيومدي تقصير تو نبود ...

منم از يه خونواده با وصع مالي خيلي ضعيف پزشكي قبول شدم

فقط خودم وخداي خودم ميدونيم من چي كشيدم

الانم پوستم داره كنده ميشه برا مهاجرت

روزي ده پونزده ساعت دارم ميخونم  

عيچكي اين تلاشارونميبيته 

ولي اگه كارم جور بشه همه ميگن خوش به خالش

به نظر من کسی که پزشکه درسته زحمت کشیده ولی همون هوش و خدا بهش داده که به بقیه نداده  والا ما ...

صرفا پزشك شدن ملاك هوش نيست، خيليا هستن اصلا دانشگاه نرفتن ولي توي كارشون موفقن

خوب عزیزم زحمت کشیده قبولی پزشکی دانشگاه تهران کار آسانی نیست

والا پدرش در امده خب معلومه باهوش و با لیاقته. من یکیو میشناسم تو پایین شهر شهرستان بزور شبانه دانشگاه رفته و بزور مدرک گرفت 3 ترم مشروط الان پاسداران میشینه و ماشین 400 میلیونی . از مادرش که دبیر وصعش بهتره..... هیچی بلد نیست ...همش پول میده برا هر چی

خدایا برکت بده✌
2738
شما هم بخون، پزشك شو برو امريكا، به قول اون ضرب المثل اينكه پولدار به دنيا نيومدي تقصير تو نبود ...

خب این خونواده ای شمامیگین مشکل داشتن ولی ایناتاجایی میدونم هیچ مشکلی نداشتن ازطریق رفاه و آزمون واینا قبول شد.

ولی منم کسی رو میشناسم که تک دختره ،،، بسیاااااار پولدار و ساعت و گوشی و اینا همه ماااااارک. ... ولی عقد که بوده جدا شده. ....دوست مشترک منو دخترعمم هست. ..... دختر عمم خارج از کشوره ، این دوست ما میره مهمونی خونشون. ..... دخترعمم که همیشه تعریف ثروتشو میکرد میگفت مادر و دختر هااااای هااااای گریه میکردن چون دختره مشکل روحی داره ، میگفت دختره نشسته بود سر نماز انقدررررررر گریه کرد تا آخر مادرش هم به گریه انداخت. .... دخترعمم میگفت درد خودم یادم رفت و توی دلم گفتم خدایا ثروت زیاد نخواستیم ولی دل خوش و روح و روان سالم بهمون بده. .......قطعا اونی که پزشکی قبول شده زحمت کشیده ولی مطمعنا اونم دغدغه و مشکلات داره شک نکن

واقعاشماهم خیلی سختی کشیدین؟

بله 

قبلا تاپيك زدم يه سري مشكلات رو گفتم 

ولي خوب همه ي مشكلات رو نميشه تو سايت گفت 

همسرم كه با وصع هزار برابر بدتراز من موفق شده 

با پول خيلي چيزارو نميشه خريد 

ما حتي بچه هاي پولدار دانشگامونم بازم اهل تلاش بودن 

بلاخره امريكا وفتن هم نمره ي ايلتس عالي ميخواد

سه مرحله ازمون سخت داره 

بعدش بايد بتوني با خود امريكايي ها رقابت كني كه وارد بازار كار بشي

بله  قبلا تاپيك زدم يه سري مشكلات رو گفتم  ولي خوب همه ي مشكلات رو نميشه تو سايت گفت&nbs ...

شماازدوستاتون بودن که توی سن بالاهم برای کنکورشرکت کرده باشن وموفق شده باشن؟؟

2706