2726
عنوان

هشت سال گذشت

325 بازدید | 18 پست

الان ی دفعه یادم افتاد فردا شب عیده.بعد دیدم دو شنبه هم هست بعد بادم افتاد هشت سال پیش ی دوشنبه ای ک شب عید غدیر بود دم اذان مغرب عقد کردیم😍یادش بخیر چقدر زود گذشت...فرداشم ک س شنبه بود فامیل ک شنیده بودن من عقد کردم فکر میکردن مثلا شاخ در اوردم یا چی یا همسرم از فرداش تلپ شده خونه ما چون ب بهونه عید غدیر هر چی فامیل دور و نزدیک ک سالها بود ندیده بودمشون اومدن عید تبریک بگن😂😂😂و نکته جالب اینجا بود ک قرار بود همسرم برا شام بیاد هم عید و ب بابا تبریک بگه هم منو ببینه هیچ کس موفق ب رویتش نشد😂😂😂وای چ روزی بود چقدر استرس داشتم مهمدنا زود برن برا همسرم شام فسنجون درست کنم...بابام بود مامانم بود همه چی خوب بود😢

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

چرا اشک؟

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

یعنی مامان باباتون خدای نکرده الان نیستن??

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا ناراحتي

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
2728
یعنی مامان باباتون خدای نکرده الان نیستن??

بابام چهار سال پیش و مامانم شش ماه قبل از پیشم پر کشیدن

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

خدا رحمتشون کنه نازنینم

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
بخاطر مامان بابام ک دیگه پیشم نیستن

الهي بگردم ايشالله خدا بيامرزتشون و روحشون شاد

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

خدا پدر و مادرتون رو رحمت کنه براشون صلوات فرستادم

کلی تاپیکت بهم انرژی مثبت داد😍😍😍

از خدا میخوام همیشه در کنار هم خوشبخت باشید و خدا برای هم نگهتون داره😘

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃
2706