2726

سلام 

من تقریبا ی ماهه عروسی کردم و درس هم دارم میخونم حجم درسام هم بسیار زیاده ینی تو این ی ماه یه کلمه درس نخوندم کارم شده همش بشور بساب بپز خسته شدم بخدا 

شما چیکار میکنید ک هم بیرون کار میکنید و میتونید ب پخت و پز و خانه داریتون برسید ؟؟؟

توروخدا راهکار جدید کمکم کنید بی نهایت ممنون 

لسلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم متاهلم مدرسه هم میرفتم

آموزش خیاطی خانم عمرانی  معادل ۲۳۰ و ۷۵۰ صفحه کتاب رنگی و هدیه ویژه.    کامل ترین و جدید ترین مجموعه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی‌.    پکیج طلایی آموزش خیاطی از مقدماتی تا پیشرفته و فوق حرفه ای.قیمت پکیج ۳۸۰۰۰ تومان.     ارسال رایگان به کل کشور. .   جهت کسب اطلاعات بیشتر در ت لگرام پیام بدهید ۰۹۳۹۹۵۴۵۸۳۱
2728
دونفر ادم چقد ظرف نشسته ميكنيد مگه

بابا میخوام ی غذای ساده درست کنم کلی ظرف کثیف میشه کل آشپز خونه بهم میریزه

لسلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
منم هم متاهل بودم هم مدرسه میرفتم

خب میشه بگیر چطور هماهنگی میکردی؟ من واقعا نمیتونم 

برنامه ریزی کن 

صبح زود بیدار شو 

شب قبل خواب ظرفاتو بشور و‌یه جارو بزن 

هرچی برداشتی بذار سرجاش ک خونت بهم نریزه 

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
من با مادر شوهرم زندگی میکنم روزی دوازده ساعت درس میخوندم...نمیداشت کاری انجام بدم.کاری هم داشتم شوه ...

خوش بحالت خواهر

برنامه ریزی کن  صبح زود بیدار شو  شب قبل خواب ظرفاتو بشور و‌یه جارو بزن  هرچی بردا ...

ولی خداییش زیاد میخوابم 

ولی خداییش زیاد میخوابم 

خب نمیشه ک هم بخوابی هم کار نداشته باشی😂سحرخیز باش تا کامروا باشی 😀

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

مبارکه عزیزم ❤

اولش خب سخته دیگه

تا یکم زندگی رو روال بیفته 

من الان بعد یکسال زندگی تازه قلق زندگی اومده دستم

هر روز بک ساعت وقت بزار برای نظافت...هر روز یه جا رو تمیز کن

برای غذاهم سعی کن صبح زود که بلند میشی هم شام بار بزاری هم ناهار...خیالت از بابت اینا راحت باشه دیگه چیزی نیس

شبا هم موقع خواب فقط پنج دقیقه وقت بزار ظاهر خونه رو مرتب کن

💙کنکوری1400✌🤓
من با مادر شوهرم زندگی میکنم روزی دوازده ساعت درس میخوندم...نمیداشت کاری انجام بدم.کاری هم داشتم شوه ...

وای چ رویایی

آن دلبر شیرین که سپردی به منش👶میسپارم به ننش 😒بابت اخلاق عنش💩
2706