2733
2734

دوستتون دارم

التماس دعا

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          

سلام

عزیزم تاپیک هاتون گزارش میخوره دسترسیتون بسته میشه چون گزارش برای تاپیک نامناسب هست برای کسی هم الکی و به درخواست استارتر گزارش بزنین دسترسیتون بسته میشه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

عزیزم فردا لینک بدین تو تاپیک حذف روزی یکی حذف میشه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3052157/لینک-حذف-تاپیک-های-درخواستی-کاربران?page=1

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم تاپیک هاتون گزارش میخوره دسترسیتون بسته میشه چون گزارش برای تاپیک نامناسب هست برای کسی ...

سلام

مشکلی نیست

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
2731
سلام مشکلی نیست

عزیزم شما کاربریتون رو دوست ندارین ولی کاربرایی که گزارش میزنن هم قطع میشن شاید کاربریشون رو دوست داشته باشن خب روزی یکی بذارین تو تاپیک حذف