1373
1363

من وسواس دارم ، از بارداری تا الان که بچم یکسالست ، شیش ماه دارو خوردم ولی موثر نبود ... از بارداریم بهترم اما وسواس دارم رو خون مایعات بدن کسی کلا ، ویروس ها ،هپاتیت سی ، زیگیل تناسلی ، دستگیره های در دسشویی و حموم مخصوصا اگه جایی بریم ، و .... توروخدا بهم بگید شماها هم اینطوری هستید مثلا وقتی به دستگیره در دسشویی هرجا برید دست نزنید یا بدش دستتون رو سریع بشورید و بعد اینکه چیکار کنم ترک بشه خیلی سخته خیلی

اخه بستگی داره،دستگیره دستشویی واقعاکثیفه،من ب دستگیره درخونه خودمم دست نمیزنم،اماوسواس مدلش فرق میکنه

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سویل قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1350

سلام عزیزم ذهنتو کنترل کن مثلا تا فکرش میاد سراغت ب یه موضوع دیگه فکر کن یا سریع ز بزن ب ی نفر حرف بزن حواستو‌پرت کن تا یادت بره کم کم 

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

قرص نخور رو خودت کار کن 

منم وسواسی شدید داشتم کم کم سعی کردم کم کنم ولی بازم دارم 

بیرون رفتنی سعی میکنم اولین جا رسیدم بشورم دستمو یا با دستمال باز و بسته میکنم میندازم دور 

به خودت با مایع میشوری تمیز میشه 

🎀اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🎀 خدایا هیچی فقط دوتا سقط داشتم.... راضیم به رضای خودت خدای مهربونم توکل به خودت 🎀
مثلا همش ناخونای بچمو چک میکنم تیز نشده باشه خودشو زخمی کنه یوقت 

عزیزم فکرنمیکنم وسواس داشته باشی،اخه خب بایدحواست ب بچه باشه امانمیدونم براشمادرچه حده

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سویل قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍
1376

یوگا کمک میکنه اگه وقتشو نداری آهنگ آرامشبخش و آهنگ یوگا دان کن گوش بده. یکم وسواسو هممون داریم. من در داروخونه ها رو با گوشه شالم باز میکنم دستم نخوره. احساس میکنم دستم بخوره در داروخونه یا مطب پزشک مریض میشم. دستشویی که دیگه نگووو

یا رفیق من لا رفیق له 

برومشاوره عروس همسایه ی مااونطوری شده چندتادکتربردن خوب نشدالان میره پیش مشاورالبته اون اوضاعش خیلی بده مثلامیادخونه ی مادرشوهرش سرپامیمونه نمیشینه زمین طفلی بعدزایمان اونطوری شده

نصیحت نی نی سایتی های عزیز واسه آشتی با همسر💄👠👙.وبععععععععععععد👙👔👖👗چیه منحرفا گرم بودلباسشونو درآوردن😑آدم تواین سایت نمیتونه یه حرفی بزنه همش منحرف فکرمیکن😕راستی خیلی نصیحتتونو گوش دادحالت تهوع داره ببرمش دکتریا بی بی چک بزنه😂😂😂😂😂

اره منم اینجوریم😐یعنی وسواس دارم؟

من ترجیحا تا حد انفجارم سعی میکنم دستشویی بیرون نرم مگر اینکه ناچار باشم.اونم با دو انگشت شیر اب و باز و بسته میکنم پاچه شلوارمو تا زانو بالا میدم.در و با پا باز و بسته میکنم.تازه جدیدا تصمیم گرفتم دستگش یه بار مصرف ببرم موقع مسافرتا که همون دوتا انگشتمم الوده نشه.حتی اگر برم داخل دستشویی ولی دستمو به هیچ کجا نزنم و هیچکاری نکنم مثلا فقط کیف مامانمو براش نگه دارم بازم دستامو میشورم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
1226
فکر نکنم ربطی داشته باشه به استخر.

نمیدونم والا. راه اصلی انتقال ظاهرا رابطه هست اما منم از این و اون شنیدم که دستشویی عمومی و استخر هم باعث انتقال میشه.

یا رفیق من لا رفیق له 
1339