2733
2734

خانما كيا تو مشكلات و خواسته هاشون وقتى اين جمله را گفتن درست شده؟انتقال جنين دارم نگران بودم اما امروز گفتم سپردم به خودت حالم بهتره نميدونم چرا حالا شايدم نشه ها ولى من ديگه دعا هامو كردم درمانمم با زحمات و سختى زياد كشيدم ديگه كارى از دستم بر نمياد اينه كه امروز ديگه گلايه نكردم گفتم هر جور خودت ميخواى با اينكه واقعا دوست دارم انتقالم مثبت بشه ولى حس ميكنم خواست خدا مهم نه من 😢😢🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حدیث قدسی داریم یعنی خدامیگه قطع میکنم امید بنده ای رو که به غیر من امید داشته باشه و به همون واگزارش میکنم من خودم هروقت گوشه دلم به خدا شک کردم ک کارمو درست میکنه یا ن بزار ب فلانی بگم درست نشده ولی وقتی به خودش گفتم درست شده

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
2731

همیشه خواست خدا مهم هست

و همیشه بسپار به بخدا

اینطوری اگه به ارامش برسی خیلی زودتر نتیجه میگیزی

دوست من 7سال بچه میخواست خیلی کارها کرد اخرش نتیجه داد الان دوقلو داره ماشالا خدا حفظشن کنه

صبر نتیجه میده

2738

کاملا درست میگی.چون خدا خیر و صلاح ما رو بهتر از هر کسی میدونه و از هر کسی نسبت به بنده هاش مهربون تره.منم همیشه میگم راضیم به رضات.مطمئن باش هر وقت صلاح باشه بهترین رو به بهترین شکل بهت میده.اینشالا که هر چه زودتر خبر بارداریت رو برامون بزاری

خدایا شکرت.ازت میخوام همونطوری که دل ما رو با یه تو دلی شاد کردی دل همه آرزومندها رو شاد کنی‌.
من انقد بیخیال بودم برا انتقالم گفتم خدا اگه خودت بخوای میشه اگه هم نه خو نمیشه اصلا ی ارامش خاصی دا ...

مشکلتون چی بود؟

خدایا شکرت.ازت میخوام همونطوری که دل ما رو با یه تو دلی شاد کردی دل همه آرزومندها رو شاد کنی‌.
من اهواز انجام دادم

منم باید اهواز انجام بدم.البته فعلا همسری داره دارو مصرف میکنه تا اکن بهتر شه.شما کجا انجام دادید؟با کدوم دکتر؟

منم باید اهواز انجام بدم.البته فعلا همسری داره دارو مصرف میکنه تا اکن بهتر شه.شما کجا انجام دادید؟با ...

من جهاد دانشگاهی انجام دادم تو منطقه پردیس زیر نظر دکتر امیرزاده . شوهرمم تحت نظر دکتر علیرضا خردمند بود

من جهاد دانشگاهی انجام دادم تو منطقه پردیس زیر نظر دکتر امیرزاده . شوهرمم تحت نظر دکتر علیرضا خردمند ...

مرسی عزیزم.dfi همسرت اکی بود؟

2706