2733
2734
عنوان

روز هشتم انتقال

335 بازدید | 24 پست

سلام دوستان ببخشیدمن یعالم سوال دارم

من بعدانتقال اشتهام زیادمیشه ولی میگن یکی ازنشونه های بارداری بی اشتهاییه درسته؟😢

امروز روزهشتممه و تاامروز فقط گاهی زیر دلم تیرمیکشه.همین

واسم دعا کنین.نشونه دیگه ای ندارم😢

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

سلام عزیزم اصلا به علائم توجه نکن

ربطی نداره اشتها یا بی اشتهایی

خواهر من ۲ بار ای وی اف کرده 

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله گرفته❤

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2731

عزيزم انشالله ني نيت محكم به دلت چسبيده❤️

ميدونم شايد شرايطت الان طوري نبشه بتوني به سوالام جواب بدي. ممكنه هرموقع تونستي به سوالام جواب بدي؟ چون من ماه اينده ميرم تو سيكل اي وي اف😔

خداياشكرت....❤️ 
عزيزم انشالله ني نيت محكم به دلت چسبيده❤️ ميدونم شايد شرايطت الان طوري نبشه بتوني به سوالام جواب بد ...

عزیزم سوالتو بپرس اگه بتونم کمکت میکنم

سلام عزیزم اصلا به علائم توجه نکن ربطی نداره اشتها یا بی اشتهایی خواهر من ۲ بار ای وی اف کرده  ...

منم دفعه دوممه

مثبت شدن ابجیتون؟

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...
2738

[QUOTE=101533824]عزيزم انشالله ني نيت محكم به دلت چسبيده❤️ ميدونم شايد شرايطت الان طوري نبشه بتوني به سوالام جواب بد ...[/QUOTE

ممنونم عزیزم

سوالت چیه بپرس گلم

اولین باره؟ نگرانی و استرس به  دلت راه نده

ن دوبار ای یوای منفی داشتم یبار ای ویاف الان باردوم ای وی افم

واسم دعاکنین توروخدا

ن دوبار ای یوای منفی داشتم یبار ای ویاف الان باردوم ای وی افم واسم دعاکنین توروخدا

منم اینماه iui کردم ..سی ام آز دارم..

کی باید آز بدی؟

انشالله که مثبته من خودم تا ۱۰ روز بعد iuiهیچ علائمی نداشتم الان یکم کمرم درد میکنه خدا که مثبت باشه ۴ ساله منتظرم‌

کجا ivfکردی

منم دفعه دوممه مثبت شدن ابجیتون؟

من ابجیم دفعه اول ۳ تا جنین انتقال دادن که بار اول گرف و الان گل دخترش ۷ سالشه

بار دوم پیارسال انجام داد با تعیین جنسیت که یدونه جنین پسر انتقال دادن که نگرفت

تو ای وی اف استراحت خیلییییی مهمه

استراحت مطلق

منم اینماه iui کردم ..سی ام آز دارم.. کی باید آز بدی؟ انشالله که مثبته من خودم تا ۱۰ روز بعد iuiهی ...

اخه دفعه های قبلم علائمی نداشتم ومنفی شدم.ازاین میترسم

حالا میسپارم بخدا

من باید چهارم ازمایش بدم ، ارمغان مشهد انجام دادم

2706