2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم شیمی دارویی😕چ جاالب.کدوم دانشگاه

آزاد مشهد 

پشیمونم اومدم این رشته 

بین رشته های ارشد وزارت بهداشت و علوم فکر میکنم فقط همین بیوشیمی بالینی بهتر باشه 

از بازار کارش اطلاع داری؟

و سوگند به قلم و آنچه می نویسد ‌‌.‌.💫
آزاد مشهد  پشیمونم اومدم این رشته  بین رشته های ارشد وزارت بهداشت و علوم فکر میکنم فقط ه ...

والا اره بیوشیمی بالینی بازارش بهتره ولی من میخوام برم بیوشیمی ک.بعدش هماتولوژی بخونم.ولی شیمی دارویی رو هم دوست دارم اگ.وزارت بهداشت دربیام.شیمی دارویی رشته جدیده اگ ادامه بدی توش موفق میشی برای استاد دانشگاهدو اینا

والا اره بیوشیمی بالینی بازارش بهتره ولی من میخوام برم بیوشیمی ک.بعدش هماتولوژی بخونم.ولی شیمی داروی ...

ینی دکترا هماتولوژی بخونی؟

اره خوبه اما دارویی ارشد فقط اصفهان و اهواز و تبریز داره من مشهدم و سخته برام..

ینی دکترا هماتولوژی بخونی؟ اره خوبه اما دارویی ارشد فقط اصفهان و اهواز و تبریز داره من مشهدم و سخته ...

اره دکترا برم هماتولوژی.ولی در کل بیو شیمی بالینی بازار بهتره.نه ک فکر کنی حالا صد در صد میری سرکار.چون بازار کار کلا خرابه.ولی ازمایشگاها بهتر میگیرن اگ.شانس بیاری

2738
اره دکترا برم هماتولوژی.ولی در کل بیو شیمی بالینی بازار بهتره.نه ک فکر کنی حالا صد در صد میری سرکار. ...

مرسی عزیزم 

شما برای بیوشیمی چی میخونین؟

سلام عزیزم میخوای بیو بخونی؟؟؟ شروع کردی؟؟

معلوم نیس عزیزم 

کنکور بهداشت میدم قبول شدم میرم 

ولی پایه زیست و بیوشیمیم خوب نیس 

اره دکترا برم هماتولوژی.ولی در کل بیو شیمی بالینی بازار بهتره.نه ک فکر کنی حالا صد در صد میری سرکار. ...

دقیقا چیه کارش بیوشیمی بالینی

《صلواتی هدیه به روح مطهر شهـــــدا..》
دقیقا چیه کارش بیوشیمی بالینی

سلام دوست عزیز

اگه بخواید توی آزمایشگاه کار کنید اغلب کارهایی که توی آزمایشگاه انجام میشه مربوط به رشته بیوشیمی بالینیه.

علت اینکه میگن بازار کارش بهتره هم اینه که اگه بخواید در آینده تدریس کنید چون پایه همه رشته های پزشکیه امکان جذب بیشتری داره و برای تاسیس آزمایشگاه هم جدیدا اعلام کردن امتیازش دو برابر رشته های دیگه اس

2706