2737
2734

با نامزدم رفتيم بيرون بعد مدت ها بعد گف بريم خونمون مامانم اينا نيستن گرم هس هوا بعد رفتيم 

بعد پدر شوهرم ١٠٠٠ بار زنگ ميزنه ميگ ب شوهرم ماشين بيار بعد نامزدم گف ي ساعت ديگ ميارم خلاصه همش زنگ ميزدن.... كاريم نداشتن با ماشين فقط برا اذيت كردن شوهرم بعد شوهرم گف تو با اژانس برو خونتون منم گفتم وااا بخدا نميرم يعني چي من اصلا تو عمرك تنهايي جايي نرفتم 

ي طوري باهام رفتار كرد انگار اضافيم بعد بهش گفتم ي ليوان اب بده بخورم گف خودت برو بخور بعد ي هلو أورد گف قهر نباش ب زور گف يكمش بخورم ي گاز گفتم زود باش بريم بعد گفتم اينم برا خودت ي ليوان ابم بهم ندادي منتظرش نموندم تو اسانسور اومدم پايين بعد رفتم اب شير پاركينگ خوردم 😭😭 دلم ب حال خودم سوخت ديگ رسوندم تو راه هم همش فحش ميداد ي ماشيننا مث باد رانندگي ميكرد رسوندم در خونه باهاش خداحافظي هم نكردم دلم بد شكوندن..... من از بس انتظار نداشتن ازشون اينطوري ميكنن😭😭😭😭

مگه نرفتید خونه پدرشوهرت.

خود پدرشوهرت کجا بود که ماشینو میخاست

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

چی بگم

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       
2738

خوب با اژانس برمیگشتی 

وقتی میدیدی پدرشوهرت رو اعصابه

چیزی نمیشد که

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
2706