2726
عنوان

توهین و دل شکوندن

61 بازدید | 6 پست

دوستان من یه سوال داشتم

صرفا نظر سنجیه

فکر میکنید با افزایش سنتون زودرنج تر شدید؟ یا صبرتون بیشتر شده؟

مورد دوم‌اگه در برابر توهینای کسی سکوت میکنید خودتون عذاب نمیکشید چکار میکنید که گفتگوی ذهنی ندارید بعدش!

بنظرتون بهتره سکوت کرد یا جواب داد؟

من خودم سکوت میکنم اما گفتگوی ذهنی بعدش اذیتم میکنه

من بهت یه کاغذ سفید میدم با یه قلم، به خودت بستگی داره که خط خطی کنی،دروغ بگی،یا برام یه شاخه گل بکشی، من تورو آزاد میذارم تا خودت ارزشتو تو زندگیم مشخص کنی!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من فکر میکنم کلا ریزبین تر شدم 

حتی از رفتار بقیه هم تودلم  ایراد میگیرم حس میکنم خیلی اخیرا همه بی ملاحظه شدن 

امروز بخاطر رفتار عجیب یه خانم در مقابل یه خانم دیگه دوساعته هنوز گیجم شایدم به قول شما سنم رفته بالا حساس شدم یا مردم بی ادب تر از سابق شدن مراعات دل همو نمیکنن دیگه نمیدونم دقیقا کدومشه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2728
والا من فکر میکنم کلا ریزبین تر شدم  حتی از رفتار بقیه هم تودلم  ایراد میگیرم حس میکنم خی ...

منم‌ زود رنج‌تر شدم!ًنمیدونم‌چرا! شاید فشار مردم رفته بالا و سر بقیه خالی میکنند! مثلا دیروز برای چندمین بار از یکی از دوستام‌توهین‌شنیدم! بهش گفتم‌من با تو‌چه خرده برده ای دارم!یبارم‌ بمن گفتی بی درد درصورتیکه اونروز مریض بودم اما به کسی نمیخواستم بگم

گفت چون دلار رفته بود بالا من عصبی بودم و بتو گفتم بی درد چون فکر کردم زندگیت اوکیه!

درصورتیکه زندگی منم اصلا اوکی نیس ولی خوب نمیدونم چرا اینقدر کیسه بوکس احساسات بقیه ام

شاید چون ساکتم بهم میتوپند! علتشو نمیدونم

من بهت یه کاغذ سفید میدم با یه قلم، به خودت بستگی داره که خط خطی کنی،دروغ بگی،یا برام یه شاخه گل بکشی، من تورو آزاد میذارم تا خودت ارزشتو تو زندگیم مشخص کنی!
به نظرم باید بدونيم کی سکوت کنیم که طرف مقابل رو پرروتر نکنیم و کی جواب بدیم که زبون دراز به حساب نی ...

من ادما رو‌متوقع کردم! دیروز جواب یکیو دادم‌دراین حد که گفتم از دستت ناراحت شدم! برگشت بهم‌گفت که توروخدا خودت باش همون‌مهسای همیشگی لبخند به لب و شوخ! اما خب فکر کنم بخاطر همین بوده که همه فکر میکنند عیب نداره ناراحتم کنند! من اصلا زبون درازیم نکردم فقط گفتم ناراحتم کردی! اون بشدت بهش برخورد

من ادما رو‌متوقع کردم! دیروز جواب یکیو دادم‌دراین حد که گفتم از دستت ناراحت شدم! برگشت بهم‌گفت که تو ...

نه عزیزم زبون درازی نکردی همون که خودت گفتی متوقع شدند اگه به موقع جواب می دادی به خودش اجازه نمیداد ناراحت کردنتون واسش پیش و پا افتاده باشه.