2733
2734
اره من وزن نمیگرفتم برای دختر اولم و با وزن ۲۲۲۰ به دنیا اومد دوروز زودتر از موعد زایمان

سونو داپلر دادین ؟؟ نظر دکتر چی بود 

من خودم ماهی 2 تا 3 کیلو وزن میگیرم .ولی میگن وزن نی نی یخورده کمه 

بیداریِ این روزها ... خوابِ تلخیه !!!
اره ..ولی  باید ب دکترم نشون بدم  تو برگه نوشته نرماله وضعیت جفت ولی دکتره گفت خونرسان ...

عزیزم من هر هفته یه سونو داپلر 

دوتا بایوفیزیکال

یک روز درمیون ان اس تی 

تمام این ازمایشات رو انجام میدادم.

برا سلامتی بچه ت هست حتما با نظر دکترت پیش برو و ب متخصص پریتانولوژی هم یه سربزن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بخور خب چرا کم میخوری سونوی داپلر چندتا شریان و‌ ورید نوشته برات؟ نی نیت دختره یا پسر

کلا کم خوراکم..زود سیر میشم 

والا ج سونو انگلیسیه.

فقط چند خط فارسی داره که نوشته...

مقاومت شریانی نافی نرمال است 

مقاومت شریانی مغز میانی نرمال است

مقاومت شریان رحمی سمت راست افزایش یافته است

مقاومت شریان رحمی سمت چپ افزایش یافته است

Cp ratio نرمال است.

2728

واسه من بود  سونو داپلرم انجام دادم هیچ مشکلی نبود۲۸هفته یک کیلو بود با گرید۲ تو ۳۱هفته گفتن کمه باید سونو کنی شده بود۱۹۰۰فک کنم طبق پری ۴۱هفته بودم طبق سونو۴۰ ک زایمان کردم۳۱۰۰گرم بود

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔

والامن تو۲۹هفته سونودادم وزن نی نی ۱۳۹۶بودبعد دوباره ۳۱هفته رفتم ۱۷۴۳ که دکترم گفت لاغره ۳۳هفته رفتم داپلر۲۱۸۰بوددکترسونوگراف گفت دکترت چرت گفته بچت خیلی هم نرماله کجاوزنش کمه خلاصه کلی حرص خوردم کلادکترمن میخوادمن رستم بزام😏

عزیزم من هر هفته یه سونو داپلر  دوتا بایوفیزیکال یک روز درمیون ان اس تی  تمام این ازمای ...

اینهمع سونو ضرر نداره؟ شنیدم میگن برا بچه ضرر داره ک

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
عزیزم من هر هفته یه سونو داپلر  دوتا بایوفیزیکال یک روز درمیون ان اس تی  تمام این ازمای ...

😒ای بابا

دکتری ک واسم داپلر انجام داد متخصص پریتانولوژیه 

2738
کلا کم خوراکم..زود سیر میشم  والا ج سونو انگلیسیه. فقط چند خط فارسی داره که نوشته... مقاومت ...

خب چیز خاصی بهت نگفت؟ اگه نگفته ینی نرماله بچه داره خوب تغذیه میشه چیزای مقوی بخور وقتی کم خوراکی بذار برسه ب بچه 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
والامن تو۲۹هفته سونودادم وزن نی نی ۱۳۹۶بودبعد دوباره ۳۱هفته رفتم ۱۷۴۳ که دکترم گفت لاغره ۳۳هفته رفتم ...

😂😂 اخی.

نه وزن نینیت خوبه خداروشکر 

خودت چقد اضاف کردی ؟

خب چیز خاصی بهت نگفت؟ اگه نگفته ینی نرماله بچه داره خوب تغذیه میشه چیزای مقوی بخور وقتی کم خوراکی بذ ...

.اولش گفت یخورده خونرسانی ضعیفه .

بعد گفت در کل خوبه نگران نباش 

نمک نخور .قند نخور ..اینو نخور ..اینکارو کن .اونکارو کن 

خب اگه خوبه این کارا واسه چیه !!!! 

باید ببینم دکتر خودم نظرش چیه 

😂😂 اخی. نه وزن نینیت خوبه خداروشکر  خودت چقد اضاف کردی ؟

آره خداروشکر،والامن اول بارداری نزدیک۷۵کیلوبودم ویاروحشتناکی داشتم تاماه ۶شدم ۵۹کیلو😥الان ۳۵هفتم شدم ۷۵😄الان دوهفتس که ویارم برگشته دیگه خسته شدم دل ورودم داره بالا میاد😢

اینهمع سونو ضرر نداره؟ شنیدم میگن برا بچه ضرر داره ک

علاوه بر ضررش 

میدونی هزینش چقد میشه !!

اونم هرهفته 

فقط سونو داپلر 250

2706