2733
2734

نی نی بدنیا اومد چقد بود ؟

سونو داپلر هم دادین ؟ مشکل از جفت بود یا تغذیتون ؟

بیداریِ این روزها ... خوابِ تلخیه !!!

بله دختر من

سونو سه هفته دیرتر از تاریخ پریودیم بود

سونو داپلر دادم شکر خدا مشکلی نبود

چون خیلی ویار و معده درد داشتم نمیتونستم چیزی بخورم دخترم 2کیلو دنیا اومد

صلوات

سن بارداریت چقدره و وزن جنین چنده

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله دختر من سونو سه هفته دیرتر از تاریخ پریودیم بود سونو داپلر دادم شکر خدا مشکلی نبود چون خیلی و ...

چند هفته بدنیا اومد ؟

2728
2738
31 هفته ..1330

طبق این جدول خیلی پایین نیست وزنش نهایت ۲۰۰ گرم 

اوج وزن گیریش مال ماه نهمه بستنی و دلستر و گوشت قرمز و رون مرغ و اسفناج و آجیل اینا تا حد توانت زیاد بخور 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
داپلر رفتی؟

اره ..ولی  باید ب دکترم نشون بدم 

تو برگه نوشته نرماله وضعیت جفت ولی دکتره گفت خونرسانی یخورده ضعیفه😒 ! و وزن ب 29 هفته میخوره

اخر برگه هم نوشته هرهفته nst , کنترل فشار خون , ازمایشات پرکلامپسی, جمع اوری ادرار 24 ساعته ..تکرار داپلر

مگه چ خبره ؟! گیج شدم !!!

من فشارم همش پایین .قندم نرماله .مشکلی ندارم اصلا 

خودمم کم میخورم 😒

بخور خب چرا کم میخوری سونوی داپلر چندتا شریان و‌ ورید نوشته برات؟ نی نیت دختره یا پسر

2706