2737
2734
عنوان

هاشورابرو

144 بازدید | 14 پست

من ابروهامويه ماه پیش هاشورکردم الان خیلی کم رنگ شده فرداوقت ترمیم دارم میخواستم بدونم کسایی که تجربه دارن میدونن که توترميم درس میشه ياهمين جورميمونه

دردم آمد سوختم...!اما نگفتم که بمان...من تو را با زور نه، با دل فقط میخواستم...!💔

اولش تا حدودی پوسته ریزی داره و کمرنگ میشه ولی خیلی نباید کمرنگ شه یا رنگش خوب نبوده یا تکنیکش ب پوست شما نیفتاده 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
اولش تا حدودی پوسته ریزی داره و کمرنگ میشه ولی خیلی نباید کمرنگ شه یا رنگش خوب نبوده یا تکنیکش ب پوس ...

نمیدونم اصلا معلوم نیس از نزدیک که نگاه کنی می فهمی

دردم آمد سوختم...!اما نگفتم که بمان...من تو را با زور نه، با دل فقط میخواستم...!💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم اصلا معلوم نیس از نزدیک که نگاه کنی می فهمی

هاشور ساده برات زده یا میکروبلیدینگ؟ من پارسال فروردین میکرو کردم تیرماه پارسالم یبار ترمیم رفتم دیگه نرفتم ولی هنوز ابروهام پررنگه مشخصه هاشوره

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2731
هاشور ساده برات زده یا میکروبلیدینگ؟ من پارسال فروردین میکرو کردم تیرماه پارسالم یبار ترمیم رفتم دیگ ...

نه گف ميکروبيلدينگ کار میکنم مدلشوميشه توترميم عوض کرد

نه گف ميکروبيلدينگ کار میکنم مدلشوميشه توترميم عوض کرد

تهرانی؟ کجا رفتی جسارتا و چقد دادی واس کارت؟ عکس ابروهاتو بذار ببینم میشه تغییر داد یا ن

تهرانی؟ کجا رفتی جسارتا و چقد دادی واس کارت؟ عکس ابروهاتو بذار ببینم میشه تغییر داد یا ن

نه تهران نیستم 200دادم البته اينجابيشترجاها100ميگرن حالا من جاخوب رفتم که خوب باشه

2738
نه تهران نیستم 200دادم البته اينجابيشترجاها100ميگرن حالا من جاخوب رفتم که خوب باشه

به نظر من از بالا میتونی تاجشو ضخیم کنی ولی چون حالت ابروت خطیه و اینجوری هاشور کرده دیگه نمیشه عوضش کرد مدلش خوبه ب صورتت میاد

این ابروهای منه البته دورش تمیز نیست ولی رنگش خوب مونده 

2706