2733
2734
عنوان

دلم خیلی گرفته

109 بازدید | 16 پست

همش حس می کنم تو دیوارم. کارام پیش نمیره. خیلی غصه دارم. حس می کنم خدا صدامو تمیشنوه

قدرت عجیب عشق رو من با تو ❤ شناختم. چطوری اومدی تو زندگیمو شدی تموم زندگیم نمی دونم... خیلی ازت دورم خیلی دلتنگتم😔. خدایا کمکم کن و کنارم باش🌹

قانون جذب

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی چی تو دیوارم

یعنی هر چی تلاش می کنم نتیجه نمیگیرم.

قدرت عجیب عشق رو من با تو ❤ شناختم. چطوری اومدی تو زندگیمو شدی تموم زندگیم نمی دونم... خیلی ازت دورم خیلی دلتنگتم😔. خدایا کمکم کن و کنارم باش🌹
قانون جذب

آره دقیقا از هر چی میترسم سرم میاد

یعنی هر چی تلاش می کنم نتیجه نمیگیرم.

تا وقتی ک اینجوری بگی و فکرکنی هیچ چیز عوض نمیشه بدترم میشه

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       
2738
دوستم ذکر استغفار زیاد بگو حتی شده به فارسی

انقد خدارو صدا میزنم انقد دعا می کنم اما ...

[QUOTE=101532504]نمازات سروقت بخون باپایبندی ان شاءالله همه پریشانیهات تموم میشه استغفارودرودهم زیادبخون[/QUOT

منظورت از درود چیه عزیزم؟

درودشریف برحضرت محمدصل الله وعلیه وسلم مثلا درودابراهیمی ازهمه افضل ترهست 

باشه ممنون میخونم حتما

اللهم صل علی محمدوعلی ال محمدکماصلیت علی ابراهیم وعلی ال ابراهیم انک حمیدمجیداللهم بارک علی محمدوعلی ال محمدکمابارکت علی ابراهیم وعلی ال ابراهیم انک حمیدمجید این درودابراهیمی هست

باشه ممنون میخونم حتما

خواهش میکنم سلامت باشی ولی نمازات حتماسروقت بخون اگه  صدباراین درودصدباراستغفارصدبارسبحان الله والحمدلله ولااله الاالله والله اکبرراهرروزصبح وشب بخونی خیلی آرامش وسکون بهت دست میده یعنی سیصدبارصبح سیصدبارشب بخون هرکدوم صدبارصبح صدبارشب

2706