2733
2734

ن حوصله لباس پوشیدن دارم ن ارایش 

میخوام ی مانتدکتی دارم بپوشم موهامم سادهداتو کنم ی کلیپس کوچولو بزنم پشتشون.تازه عروسی تو خونه س تو روستا و حسابی هم شلوغه.بنظرتون زشت نیس لباس مجلسی نپوشم

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه بابا 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

گلم دخترداییته ها

دور ک نیست

من اگه عروسی دخترداییم بود از ذوق نمیخوابیدم

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       
2738

پس ی شومیز یا بلوز مجلسی بپوشم

تازه ممکنه گرم هم باشه با مانتو .شومیز بهتره

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
ن دیگ وقتی تو خونه تو روستاس همینم خوبه فک نکنم اکثرا اهل لباس مجلسی و ارایش باشن اونجا

یه بار دقیقا منم تو روستا عروسی دعوت شدم لباس پوشیده تر تنم کردم گفتم یه وقت حرف درنیارن چشمت روز بد نبینه رفتم دیدم واویلا چه خبره کم مونده بود فقط شورت و سوتین تنشون میکردن اصلا باورم نمیشد بینشون فقط منی که مثلا از شهر رفته بودم زاقارت بودم😂😂😂😂

زندگی رویایی... دنیاتمو... دنیامی... ∞
یه بار دقیقا منم تو روستا عروسی دعوت شدم لباس پوشیده تر تنم کردم گفتم یه وقت حرف درنیارن چشمت روز بد ...

منم نمیدونم جو چطوریه.اکثرا میگن لباس میبریم اگه جو خوب بود میپوشیم .ولی مشکل اینه من لباس مناسبی ندارم

یه بار دقیقا منم تو روستا عروسی دعوت شدم لباس پوشیده تر تنم کردم گفتم یه وقت حرف درنیارن چشمت روز بد ...

😂😂😂ن اخه میگه خیلی شلوغع فک کردم در و همسایه هام باشن اونا فک نکنم لباس بپوشن😂یا مثلا تو حیاطی باغی چیزی عروسی قاطی باشه ک بازم فک نکنم همشون مجلسی بزنن

گلم دخترداییته ها دور ک نیست من اگه عروسی دخترداییم بود از ذوق نمیخوابیدم

اخه ناتنیه حسی بهش ندارم.مثلا هفته پیش دخترخاله تنی عروسیش بود بقول خودت تا ی هفته قبلش ذوق داشتم.نمیدونم چرا ب این حسی ندارم

😂😂😂ن اخه میگه خیلی شلوغع فک کردم در و همسایه هام باشن اونا فک نکنم لباس بپوشن😂یا مثلا تو حیاطی ب ...

درو همسایه هام هستن خب😃😃

😂😂😂ن اخه میگه خیلی شلوغع فک کردم در و همسایه هام باشن اونا فک نکنم لباس بپوشن😂یا مثلا تو حیاطی ب ...

خلاصه که من یه زخم خورده ام منو بذارید جلوتون عبرت بگیرید😂😂😂

زندگی رویایی... دنیاتمو... دنیامی... ∞
2706