2410
2553
بپرس سوالت شاید سر رشته داشتیم

من نامزدم بیشتر از سه ساله ترکم کرده و بنا به دلایل  طولانی نتونستم از شرش خلاص بشم من یک سال پیش مهریم رو اجرا گذاشتم که یه ماشین گزاره به اسمشدر اومد توقیف و فروشش تا الان طول کشیده میخواستم بدونم برای ادامه ی مهریم چجوری شکایت کنم که خطر به زندان افتادن رو ببینه و بیاد برای طلاق توافقی من بقیه مهریم رو نمیخوام فقط میخوام جوری شکایت کنم که هم وقت دادگاه نزدیک باشه هم زندان رفتن هم داشته باشه تا بیان جلو و تمومش کنیم 

شهزاده و پرنسس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
درخواست‌ طلاقش دادی؟؟ وقتی نمياد دادگاه خودش غیابی طلاقت میده خو 

هیچ دادگاهی در کار نیست عزیزم حالا بعد سه سال و نیم میخوام برای ادامه ی مهریه م شکایت کنم ولی نمیدونم چجوری تا بیان جلو خسته شدم از اینکه اینکه 6ساله اسمش رومه 

شهزاده و پرنسس

گلم تنها راهش اینه از در ریش سفیدی وارد بشی چون در حال حاضر,قانون گذار کسی رو بخاطر مهریه زندان نمی کنه واین عملا به ضرر خانوما هست و متقابلا هر چقد شما اونو بخاطر مهریه اذیت کنی اون شمارو بخاطر طلاق اذیت میکنه البته اگه یه مدت,غیبت داشته باشه زن می تونه در خواست طلاق بده پیشنهاد میدم شروط ضمن عقد طلاق تو دفتر ازدواج بخون 

گلم تنها راهش اینه از در ریش سفیدی وارد بشی چون در حال حاضر,قانون گذار کسی رو بخاطر مهریه زندان نمی ...

میکن اگر ما بریم جلو که بیاین توافق کنیم و فلان میگه ماشینم رو پس بدین میتونم شکایت کنم که 4 ساله ترکم کرده ؟شما وکیل هستین؟

شهزاده و پرنسس
میکن اگر ما بریم جلو که بیاین توافق کنیم و فلان میگه ماشینم رو پس بدین میتونم شکایت کنم که 4 ساله تر ...

اره گلم می تونی شکایت کنی و اگه نیاد دادگاه به نفع شماس در هر حال اگه به نظر من کار رسید به انتخاب من جای شما باشم مهر می بخشم طلاق می گیرم البته شما سر مابقی مهریه توافق کن نه اون ک گرفتی .بله عزیزم 

2714
اره گلم می تونی شکایت کنی و اگه نیاد دادگاه به نفع شماس در هر حال اگه به نظر من کار رسید به انتخاب م ...

ببین عزیزم فقط برای اینکه بترسونمشون شکایت مهریه میکنم تا بیاد جلو میگن اگر خانم شکایت کنه ارزشی نداره بازم1 سال تا دو سال علاف میشی من فقط به خاطر اینکه بیان جلو چون ازشون خبری نیست هزینش رو هم نمیدونم چه قدره 

شهزاده و پرنسس
دادخواست طلاق بده بگو ترک کرده،، دادگاه چند بار نیاد غیابی طلاق میگیره 

ممنون عزیزم برام حتما دعا کن حتما... تا از شر این آدم خلاص شم 

شهزاده و پرنسس
آن شالله به حق همین صدای اذان،،،، ولی یک وکیل خوب بگیر 

ان شاالله تا ببینم چی میشه اگر شهرتون اذان میده برام دعا کن برای خلاص شدم از اون آدم خیلی خیلی ممنون خدا ان شاالله حاجت تو رو هم بده به حق پنج تن

شهزاده و پرنسس
ان شاالله تا ببینم چی میشه اگر شهرتون اذان میده برام دعا کن برای خلاص شدم از اون آدم خیلی خیلی ممنون ...

آن شالله عزیزم خودتم کوتاهی کردی تا الان به جد پیگیر شو،، چرا جدا شدی،، با ولت کرد دوست داشتی بگو 

آن شالله عزیزم خودتم کوتاهی کردی تا الان به جد پیگیر شو،، چرا جدا شدی،، با ولت کرد دوست داشتی بگو&nb ...

نه خودم نخواستمش چون خیلی سطح پایین بودن ... 9 ماه پدرم نزاشت شکایت کنیم بعد نه ماه عجله ای یه وکیل گرفتیم که کلاه بردار بود وکیل بود ولی سر به هوا  و پول خور نزدیک 9 ماه دقیقا یادم نیست زمان ها چون مال سه سال پیشه ماجراها علاف شکایت از وکیل شدیم تا اینکه بالاخره آبان 97 اسیر اجرای مهریه م هستم من نمیدونستم این همه طول میکشه وگرنه شکایت نمیکردم تازه خدا پدر خامنه ای و روحانی رو بیامرزه ماشین اگر گرون نمیشد 2 میلیون هم دستمو نمیگرفت هر روز دعاشون میکنم وگرنه به خاطر دو سه میلیون 1سال علاف شو و برو و بیا 

شهزاده و پرنسس
2706