2737
2734

بچه ها ترو خدا کسی تو خانوادتون بوده که این عملو انجام بده مخصوص مرده شوهرمو فردا عمل میکنن دارم میمیرم بیهوش میکنن یا نه کی مرخص میکنن

♣️♣️♣️

پسر منو بیهوش کردن 

عصر عمل کردن صبح فردا مرخص شد

سخت نبود ی ساعت طول نکشید بعد ۲۴ ساعت هم پاشد ب شیطونیش رسید

اون موقع یک سالش بود

خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .

همسرم ده روزه جراحی کرده فتق راست 

دکترش گفت خودت هرچی دوس داری که همسرم گفت بیهوشی کامل 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی نگرانی نداره شوهرم ۲۶ سالشه خیلی میترسم 

نه بابا عمل سختی نیست اون ک ماشالله مرد بزرگه

پسر من ی سالش بود الانم خوبه خدا رو شکر

خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .
همسرم ده روزه جراحی کرده فتق راست  دکترش گفت خودت هرچی دوس داری که همسرم گفت بیهوشی کامل

بعد از بیهوشی کی بیدار شد بعد چند روز خوابید واسه عملش خیلی سخته

♣️♣️♣️
2738
پدرم سه چارسال پیش به اصرارخودمون بیحس کردن.یک روزبعدمرخص شد.بعدازعمل یه استکان چای داغ بهش بده.ابمی ...

اهان دیگه چیا بدم بخورم کره اینا یا بده براش

♣️♣️♣️
اهان دیگه چیا بدم بخورم کره اینا یا بده براش

معمولا بی اشتهان بعدعمل.قرص مسکن زیادداشته باش معمولا دردزیاددارن بعدعمل.براش تخت اماده کن روش بخوابه.همون چای داغ هم فراموش نکن.چیزای یخ وخنک بهش نده بلافاصله

........
خدا رو شکر انشالله مرد بزرگی شه 

انشالله😊

2706