2737
2734
عنوان

شوهرم چنان دادی زد سرم ترسیدم بگم چی شده

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 32 پست

همون موقع با درد شدید باید سونوگرافی کنی...سنگ ریزه کیسه صفرا باشه شاید...اینجوری میشه....

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

به نظرم اگر دردت ادامه داشت حتما دکتر گوارش که کولونسکپی یا آندو میکنه برو . خدای نکرده انسداد نباشه .

Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون موقع با درد شدید باید سونوگرافی کنی...سنگ ریزه کیسه صفرا باشه شاید...اینجوری میشه....

سونوگرافی دادم گفت طبیعیه همه چی صفرا آپاندیس طحال همه رو بررسی کرد

خدا جونم درست زمانی که فکرشو نمیکردم معجزه تو بهم نشون دادی. عاشقتم خالق مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️
به نظرم اگر دردت ادامه داشت حتما دکتر گوارش که کولونسکپی یا آندو میکنه برو . خدای نکرده انسداد نباشه ...

ممنون گلم دعا کن برام حالم بده

خدا جونم درست زمانی که فکرشو نمیکردم معجزه تو بهم نشون دادی. عاشقتم خالق مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️
2728

سونو کردن مشکلی نبوده . تنها جایی که سونو نشون نمیده دستگاه گوارشه

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .
ممنون گلم دعا کن برام حالم بده

تبم داری ؟

بیرون روی داشتی ؟

tomorrow is a mystery...

سونو کردن مشکلی نبوده . تنها جایی که سونو نشون نمیده دستگاه گوارشه

جدی. نمیدونم والا نوشت هیچ التهابی در آپاندیس دیده نشد دو بار هم آزمایش دادم گفت عفونت و... وجود نداره همه چی اوکیه. ممکنه برا اون زور زدنایی باشه که برا يبوست داشتم؟ 

تبم داری ؟ بیرون روی داشتی ؟

یبوست داشتم چهار روز امروز دیگه خیلی درد داشتم شربت لاکتولوز داد با شش تا لیوان آب خوردم الان یبوست ندارم. اسهال گرفتم که گفت طبیعیه مال داروعه. ولی تب و تهوع ندارم

2738
یبوست داشتم چهار روز امروز دیگه خیلی درد داشتم شربت لاکتولوز داد با شش تا لیوان آب خوردم الان یبوست ...

ممکنه همون یبوست خیلی شدید بوده کمی جدار روده رو خراشیده باشه . حالا باز اگر دیدی دردت تسکین پیدا نکرد و یا حتی زیاد شد حتما خودت دکتر برو.

tomorrow is a mystery...

ممکنه همون یبوست خیلی شدید بوده کمی جدار روده رو خراشیده باشه . حالا باز اگر دیدی دردت تسکین پیدا نک ...

باشه عزیزم ممنون از دلداریت و راهنماییت.خدا خیرت بده عزیزم 

من يه بار مامانم اينجوري بود صفراش سنگ داشت و تا چند مرحله كه برديم دكتر تشخيص ندادن

من نمی دونم علت مال من چیه. دکترا هم که هیچ ی حالیشون نیست 

من آپاندیسم ترکیده میدونم دردش خیلی زیاده،اونقدر زیاد که نمیتونی قدتو صاف کنی..آپاندیست نیست اگه بود نمیتونستی تحمل بیاری

خدایا خودت نگهدار فرزند کوچکم باش..برا سلامتیه خانواده ام یه صلوات مهمونم کنین.
صفراته یا اپاندیسه

ممکنه مال زور زدنای یبوست باشه چون خیلی زور زدم که دستشویی کنم اما نشد تا امروز که دارو خوردم برطرف شد 

2706