2737
2734

سلام بچه من چهار روز پیش با دل درد شدید رفتم بیمارستان سونوگرافی و آزمایش دادم گفت هیچی نیست اومدم خونه دوباره با درد شدید رفتم مطب خصوصی اونم فایده نداشت امروز رفتم بیمارستان دوباره دارو داد برا يبوست حالا یبوستم برطرف شده. اما دردم همونجوری شدیده. به شوهرم زنگ زدم گفتم شاید آپاندیسم باشه داد و بیدادشو گذاشت که مسخره کردی منو دکترا گفتن چیزی نیست. تا رو بیاین از تجربیاتتون بگید به نظرتون دردی که دارم برا بعد از یبوسته. حالم خیلی بده 

خدا جونم درست زمانی که فکرشو نمیکردم معجزه تو بهم نشون دادی. عاشقتم خالق مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️

اسهال واستفراغ داری؟

دل پیچه داری یا فقط دل درد؟

بیماری ویروسی شایع شده اما همراه اسهال هستش شاید شما هم مبتلا شدی

ازمایش نگرفتن ازت ببین چیه؟ شاید عامل میکروبی از غذا یا اب و میوه الوده وارد بدنت شده

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
صفرات سالمه؟

اره همه سونوگرافی دادم گفت سالمه ولی دکتر امروز گفت اگر دردت شدیده برگرد بیمارستان الان به شوهرم میگم داد میزنه میترسم بترکه اگر آپاندیس باشه

خدا جونم درست زمانی که فکرشو نمیکردم معجزه تو بهم نشون دادی. عاشقتم خالق مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️
آپاندیس اگه باشه حالت تهوع شدید میگیری

من از موقعی که یبوست م برطرف شد تهوع ندارم دیگهفقط شکمم درد میکنه

2738
اسهال واستفراغ داری؟ دل پیچه داری یا فقط دل درد؟ بیماری ویروسی شایع شده اما همراه اسهال هستش ...

ازمایش دو بار دادم خدا رو شکر گفتن خوبه هیچ مشکلی نیست. نه عفونت نه هیچی اسهال دارم الان ولی حالت تهوع ندارم

کجای شکمت درد میکنه ؟ 

سونو اصلا وضعیت معده و روده رو نشون نمیده 

حتما باید آندوسکوپی یا کولونسکوپی بشه که اگر عارضه ای هست دیده بشه و تشخیص داده بشه .

Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .
ازمایش دو بار دادم خدا رو شکر گفتن خوبه هیچ مشکلی نیست. نه عفونت نه هیچی اسهال دارم الان ولی حالت ته ...

نگران نباش احتمالا همون بیماری ویروسی مایعات خیلی بخور ، عرق زنیان و اترج هم برای دل درد خیلی خوبه

ولی یه گوشه چشمی به اپاندیس داشته باش خیلی شدید بود و قطع نشد برو بیمارستان 

انشالله دل دردت خوب میشه زود

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
کجای شکمت درد میکنه ؟  سونو اصلا وضعیت معده و روده رو نشون نمیده  حتما با آندوسکوپی ی ...

الان تقریبا زیر سینه ام یکمم زیر شکمم وسط

نگران نباش احتمالا همون بیماری ویروسی مایعات خیلی بخور ، عرق زنیان و اترج هم برای دل درد خیلی خوبه ...

مرسی تا رو خدا دعا کنید برام حالم خوب نیست 

2706