2726

چی کار کنم ؟؟ باید یه امضا از استادم بگیرم اما پروژم یه ۵ ساعت دیگه حداقل کار داره 😰😰 الانم تا ساعت ۹ نمیتونم کاری کنم 

بچه ها میدونم که زمان دارم اما چون به شدت خسته ام و استرس دارم انگار جون ندارم شروع کنم 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا تاپیک زدن جوون داری

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2728
من وقتی خستم یه قهوه میخورم.زودی سرحال میشم

مرسی عزیزم ولی وقتی قهوه میخورم خیلی قاتی میکنم

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

ببین پنج ساعت دیگ فقط پنج ساعت دیگ کار کن میرسی به هدفت واس این پنج ساعت موفقیتو دور نکن تو خ به موفقیتت نزدیکی 

گرگ همیشه گرگ می زاید گوسفند همیشه گوسفند...تنها انسان است که گاهی گرگ میزاید گاهی گوسفند
ببین پنج ساعت دیگ فقط پنج ساعت دیگ کار کن میرسی به هدفت واس این پنج ساعت موفقیتو دور نکن تو خ به موف ...

وای مرسی عزیزم اره باید دووم بیارم هر طور شده ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

مرسی عزیزم ولی وقتی قهوه میخورم خیلی قاتی میکنم

خوب یه لیوان آب پرتغال بخور یا حداقل یه قرص جوشان ویتامین سی

حتی تاریکترین شب نیز پایان خواهد یافت و خورشید خواهد درخشید .روزهای خوب خواهند آمد.به امید فردایی روشن.