2726
عنوان

دوران عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 61 پست
مگه قبل ازدواج باهم صحبت نکردید؟ اگه صحبت کردید درمورد چی گفتید که این توش نبوده 😐 اگه از الان نده ...

دوسال دوست بودیم هیج وقت در این موارد حرفی نزدیم من فکر میکردم طبیعیه وخودش شعورش میرسه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم عقدم روم نمیشه به شوهرم بگم بریم خرید یا بهم پول بده خودشم هیچی تازه همشم میگه ازاین لباست خوشم ...

زبون نداری بگی باشه دفعه دیگه بیا باهم بریم خرید .یا خودت برام بخر بیار ببینم چجوری دوست داری تا کم کم عادت کنه  . 

منم عقدم روم نمیشه به شوهرم بگم بریم خرید یا بهم پول بده خودشم هیچی تازه همشم میگه ازاین لباست خوشم ...

چه پروو بگو وضيفه بابام نيست كه برام خريد كنه شوهر دارم من وضيفه اونه

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
چه پروو بگو وضيفه بابام نيست كه برام خريد كنه شوهر دارم من وضيفه اونه

پول بهم میده اما مامانم نمیزاره خرج کنم میگه زشته بد خودمم دانشجوام درامد ندارم مامانمم بهم پول نمیده ک ب سرووضعم برسم با اینکه وضمون خوبه

واااااااااای میترسم،اگه بگه نه چی اگه بگه مگه من گغتم برو لباس بخر!!! اگه بره ب خانوادش بگه چی

😟😕😕پس تا اخر همين فرمونتو برو جلو چون مطئمن باش اخلاقشو درست نكني همين ميمونه و عوض نميشه حتي بعد ازدواجم ميگه از همينا كه داري بپوش نميخواد بخري

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
😟😕😕پس تا اخر همين فرمونتو برو جلو چون مطئمن باش اخلاقشو درست نكني همين ميمونه و عوض نميشه حتي بعد ...

اصلا دلم نمیخاد اینجوری بمونه، واسه همین خاستم شما راهنماییم کنید عزیزم 

2706