2410
2553
عنوان

دوران عقد

655 بازدید | 61 پست

خانما سه ماهه عقدم تاحالا نشده یه چیزی بخام بگم شوهرم واسم بخره یا بهم پولی بده. اخر هفته عروسی داریم، اولین عروسی هست که من وهمسرم باهم قراره بریم ، پیش مادرو خواهرم بهش گفتم :وای لباس ندارم برای عروسی چی بپوشم... خیلی راحت گغت هرچی داری بپوش دیگه خیلی خورد تو ذوقم.  

یعنی بهش میگی چیزی لازم داری نمیخره؟

نه نمیتونم مستقیم بگم. این بارم که سرلباس واسه عروسی اینجوذی گفت. یا مثلا میگم مانتو لازم دارم میگه ب نظر من که تازه خریدی داری حالا اگه واقعا میخای برو بخر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من چند روز بعد از عقد يا شوهرم حرف زدم گفتم ببين من تا حالا از بابام پول نخواستم هميشه ماهانه زده بهم دوس ندارم بگم بهم پول بده لطفا ماهانه بزن بهم و اينكه من تا حالا خريد تنهايي نرفتم لطفا از اين به بعد مراسما اگر نياز شد باهم بريم خريد بنظرم حرف بزني درست ميشه بد عادتش نكن

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2456

بعد عقد همه خریدات به عهده شوهرته . بایداز همین الان گوش به فرمان خودت بکنیش. با زبون بازی . مثلا باید وقتی باهم درحال تفریح هستید البته ۲نفره .بهش بگی من از وقتی عقد کردم روم نمیشه از بابام پول بگیرم . همه دخترا اینجورین و...

برا عروسی هم باید بگی همه رقیبام اونجان همه حواسشون به منه که چی میپوشم . میخوام بهترین باشم .بیا باهم بریم خرید . 

من چند روز بعد از عقد يا شوهرم حرف زدم گفتم ببين من تا حالا از بابام پول نخواستم هميشه ماهانه زده به ...

واااااااااای چ جوری گفتی خوش به حالت. شاید چون شاغلم خیالش راحته...... خیلی دارم اذیت میشم حتی تشنه هم باشم نمیتونم بگم یهذاب معدنی بگیر

نه نمیتونم مستقیم بگم. این بارم که سرلباس واسه عروسی اینجوذی گفت. یا مثلا میگم مانتو لازم دارم میگه ...

ببين بگو من برا هر فصل يدونه ميخرم زياد نمسخرم كه اول هر فصل بريم بخريم

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
بعد عقد همه خریدات به عهده شوهرته . بایداز همین الان گوش به فرمان خودت بکنیش. با زبون بازی . مثلا با ...

میترسم بگم نخره یا بگه مگه خودت سرکار نمیری... اصلا نمیدونم واکنشش چیه اگه بگم.... خسیس نیستا ولی تاحالا نگفتم بهش خودشم شعورش نمیرسه

2714
واااااااااای چ جوری گفتی خوش به حالت. شاید چون شاغلم خیالش راحته...... خیلی دارم اذیت میشم حتی تشنه ...

منم شاغلم اولشو دروغ گفتم من چندين ساله مستقلم از بابام پول نميگيرم ولي اونطوري گفتم كه توجيهش كنم

عادت كن بهش بگو

میترسم بگم نخره یا بگه مگه خودت سرکار نمیری... اصلا نمیدونم واکنشش چیه اگه بگم.... خسیس نیستا ولی تا ...

بهش بگو حقوقت پس انداز خودته و قبل از ازدواجم خرجتو بابات ميداد الانم بايد همسرت بده

منم شاغلم اولشو دروغ گفتم من چندين ساله مستقلم از بابام پول نميگيرم ولي اونطوري گفتم كه توجيهش كنم ...

الان با پول بابام رفتم واسه عروسی لباس خریدم عکسشو فرستادم گفت چند خریدی گفتم سیصد. اخر هفته آرایشگاه میخام برم چ جوری بگم پول بده؟؟؟ اینم دقت کنید که تاحالا نگفتم وجا میخوره

الان با پول بابام رفتم واسه عروسی لباس خریدم عکسشو فرستادم گفت چند خریدی گفتم سیصد. اخر هفته آرایشگا ...

اشتباه كردي نبايد لباس ميخريدي بايد رك بهش بگي كه بريم بخريم و  خجالت نكشي بهش بگو وقت ارايشگاه دارم هزينش اينقدره لطفا بزن به كارتم و بگو لطفا هزينه لباسمم بزن بزنم به كارت بابام خجالت ميكشم بابام پولشو داده

میترسم بگم نخره یا بگه مگه خودت سرکار نمیری... اصلا نمیدونم واکنشش چیه اگه بگم.... خسیس نیستا ولی تا ...

مگه قبل ازدواج باهم صحبت نکردید؟ اگه صحبت کردید درمورد چی گفتید که این توش نبوده 😐

اگه از الان نده عادت میکنه و هیچ وقت دیگه نمیده 

اشتباه كردي نبايد لباس ميخريدي بايد رك بهش بگي كه بريم بخريم و  خجالت نكشي بهش بگو وقت ارايشگاه ...

واااااااااای میترسم،اگه بگه نه چی اگه بگه مگه من گغتم برو لباس بخر!!! اگه بره ب خانوادش بگه چی

من اينقد تو گوش شوهرم خوندم كه خانم بايد هر مراسم ارايشگاه بره و شيك باشه و همه شيك بودنشو از اهميت شوهر ميدونن و ميگن حتما دوسش داره كه خرج ميكنه براش الان يدونه مراسم كوچيكم خودش پول ميزنه ميگه برو ارايشگاه يا مثلا هر فصل پول داشته باشه دوتا لباس ميخره ميگه شايد سال اينده نداشتم بخرم

2706