2733
2734
عنوان

دیشب بعدازعروسی دلم میخواست بمیرم انقدرکه حالم بدبود

| مشاهده متن کامل بحث + 4681 بازدید | 240 پست
همه که نمیتونن ازمجردی لذت ببرن بعدشم اخرش که چی الان اینجاچون خیلیا توموقعیت من نیستن درک نمیکن یا ...

میدونم گلم میخام حالتو خوب کنم خوووووو

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخی 😍خدا داداشتو حفظ کن  خو دیگ برادر شوهرت وقته زن گرفتنشه

ممنون عزیزم. اره دنبال دختر مناسب میگرده میگه باهرکی دوس میشم فرداش میگه بریم مسافرت  

سايه ات كم نشود از سر ما حضرت يار     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم. اره دنبال دختر مناسب میگرده میگه باهرکی دوس میشم فرداش میگه بریم مسافرت    

یا خدا دخترا چقدر آزادی دارن🙄

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
2731
یا خدا دخترا چقدر آزادی دارن🙄

من بیست و س ساله ام یساله عقد کردم قبلش دوست بودیم مامانم نمیذاشت برم بیرون برا دو ساعت ینی تو این یه سال انقدر زمونه عوض شده میشنوم شوک میشم فقط  

2738
بنظرم اونا زن زندگی نیستن  فک کن با هرکی دوست میشه میره مسافرت یا خدا 😂

ولی من تا جایی ک دیدم اینا انقدر موردای خوبی تور میکنن و‌اخرش مخ بهترینو میزنن زن همون میشن  

ولی من تا جایی ک دیدم اینا انقدر موردای خوبی تور میکنن و‌اخرش مخ بهترینو میزنن زن همون میشن   & ...

آره شانس هم دارن خیلی زیاددددد

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706